רימון הלם הושלך לעבר ביתו של דוד אפל

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

רימון הלם הושלך שלשום בלילה לעבר ביתו של דוד אפל. סמוך לשעה 11 בלילה נשמע פיצוץ ברחוב שניר בצפון תל אביב. שכנים שיצאו מבוהלים מהבתים הבחינו שרימון נזרק לעבר הבית והודיעו על כך למשטרה.

באותו זמן היה אפל עם אשתו בבית: "ישנו במיטה. לא שמעתי כלום, אבל אשתי התעוררה ויצאה לבדוק מה קרה", שחזר אתמול. "היא הריחה ריח חזק של אבק שריפה וקראה לי".

למקום באו כוחות משטרה וחבלנים, שסרקו את החצר. אפל טען כי אינו יודע מי זרק את הרימון. "יכול להיות שזו בכלל טעות", הוא אמר. "בשכונה פה כבר זרקו רימונים לשכנים, ויכול להיות שטעו בכתובת". ואולם, הוא הוסיף: "יש הרבה אנשים שמנסים לחבל לי בעסקים, אבל אני לא מאמין שזה הגיע למצב כזה. המשטרה חוקרת את האירוע. הכל יכול להיות".

אפל טען בנוסף שאין איש שיכול "לחפש אותו", ובטח שלא לפגוע בו. "אף אחד אפילו לא הזהיר אותי, אני אפילו לא זוכר שיחת טלפון או משהו ולכן לא נראה לי שישר זרקו רימון הלם". לדבריו, יכול להיות שהרימון נזרק בגלל רדיפת חרדים: "אולי ראו שאני איש דתי, חרדי, והחליטו להפחיד אותי. היום יש אווירה קשה נגד חרדים ויכול להיות שזו הסיבה".

החשד המרכזי של חוקרי המשטרה כעת הוא סכסוך עסקי של אפל עם אנשים שאתם הוא נמצא בקשר עסקי. באחרונה דרשו מאפל גורמים מפוקפקים לשלם להם חוב שהוא חייב להם כביכול, אחרי שקיבל מהם בעבר הלוואה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ