אילן ליאור
אילן ליאור

עיריית תל אביב תובעת מפרשן הכדורגל ושחקן העבר איציק זוהר כ-200 אלף שקלים, בגין אי תשלום 429 דו"חות חניה שנרשמו לו בין השנים 2003-2010. מהתביעה שהגישה העירייה לבית משפט השלום בתל אביב עולה כי זוהר ביצע את העבירות באמצעות 14 כלי רכב שונים, שרק ארבעה מהם היו רשומים על שמו, והיתר היו בבעלות חברות השכרה או אנשים פרטיים.

הדו"חות ניתנו בגין חניה כפולה, חניה על המדרכה, בתחנת אוטובוס, ואף בצומת. "הנתבע עושה דין לעצמו, כאשר הוא חונה היכן שחפץ, תוך פגיעה בסדר הציבורי, העולה אף כדי סכנת הציבור", נכתב בתביעה שהגיש משרד עורכי הדין שרקון, בן-עמי, רוזנבוים, אשר ושות'. העירייה טוענת כי לא הצליחה לאתר את זוהר ולגבות ממנו את החוב, על אף ניסיונות חוזרים ונשנים. על פי התביעה, הוא הרבה להחליף כתובות, וההודעות שנשלחו לו בדואר רשום חזרו אליה ולא הגיעו ליעדן. במאי 2007 התייצב זוהר במשרדי העירייה ומסר 12 המחאות לתשלום חלק מהחוב, אך לדברי העירייה, ההמחאות היו ללא כיסוי וחזרו.

באחרונה פורסם ב"ידיעות תל אביב" כי זוהר נקלע לחובות בסך מאות אלפי שקלים. לפי הדיווח, עיקולים הוטלו על משכורותיו, בהוצאה לפועל תלויים נגדו תיקים, ואף הוצא לו צו עיכוב יציאה מהארץ. לפני כ-3 חודשים הודה בראיון בערוץ 2 כי הפסיד 2.5 מיליון דולר בהימורים.

את תגובתו של זוהר לכתב התביעה לא ניתן היה להשיג.

איציק זוהרצילום: מוטי קמחי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ