חשד: צעיר התחזה לאשה וסחט מיליונים מאלפי גברים

לפי החשד, הצעיר ניהל עם הגברים שיחות בעלות אופי מיני בצ'טים, ושלח להם תמונות עירום. לאחר מכן איים לחשוף את הדברים בפני בנות זוגם של הנסחטים

אלי אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים13
אלי אשכנזי

חוקרי מפלג הונאה במחוז צפון של המשטרה עצרו בשבוע שעבר צעיר בן 22 מחצור הגלילית, בחשד כי סחט מיליוני שקלים מאלפי גברים אשר ניהלו אתו קשר אינטרנטי, בשעה שהוא מתחזה לאשה. מחר יוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי בנצרת, בסעיפים של סחיטה באיומים, הונאה והתחזות באינטרנט.

החשדות נגד הצעיר עלו לפני כחודש, לאחר שגבר ממרכז הארץ התלונן בפני חוקרי מפלג ההונאה שבפיקודו של רפ"ק אריה אלקובי כי הוא נסחט על ידי אשה אתה הוא מנהל קשר ברשת. המשטרה פתחה בחקירה שהעלתה כי החשוד הכיר גברים באתרי אינטרנט לצרכי מין וניהל איתם צ'טים כשהוא מתחזה לאשה. בתום היכרות קצרה הצ'טים קיבלו אופי מיני, והחשוד הציע לגברים תמונות "שלה" בחזה חשוף בתמורה לתשלום של מאות שקלים.

לאחר שהכסף הופקד בחשבונו איים החשוד, עדיין בזהות אשה, כי היא יידע ואף יעביר את השיחות והתמונות לבנות הזוג של הגברים. בתמורה לשתיקה דרש החשוד הפקדות כסף נוספות לחשבון הבנק. לדברי המשטרה, החשוד פעל בדרך זאת למעלה משלוש וחצי שנים תוך התחזות לשמות "אנה", "נועה" ועוד.

הגברים הנסחטים, שחששו כי הקשר הסודי יוודע לבנות זוגם, העבירו את הכסף הנדרש מהם. עד כה העלתה החקירה כי ישנם למעלה מ-4,000 גברים אשר צ'וטטו עם אותה "אשה". במפלג ההונאה צפון התקבלו עד שלב זה עשרות תלונות מגברים מאזור הצפון ומישובים נוספים ברחבי הארץ: תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד ועוד.

באמצעות ההונאה וההתחזות סחט החשוד מהגברים מעל חצי מיליון שקלים רק בחצי השנה האחרונה, ולדברי המשטרה על פי החשד במשך שלוש וחצי השנים הוא סחט מעל לשלושה מיליון שקלים אותם ביזבז בהימורים שונים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ