אישום: שידל נשים לבצע מעשים מגונים בילדיהן

בכתב האישום שהוגש היום נגד אבי הורוביץ, הוא מואשם גם בהתחזות לטייס אלמן על מנת לקיים יחסי מין עם אשה

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רויטל חובל
רויטל חובל

כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) נגד אבי הורוביץ, צעיר בן 32 מיהוד, בגין ניסיון לשידול ארבע נשים שונות לבצע מעשים מגונים בקטינים. בנוסף, על פי כתב האישום, הורוביץ מואשם בכך שאנס אשה והשיג את הסכמתה במרמה לאחר שהציג בפניה מצג שווא לפיו הוא טייס אלמן.

הורוביץ, טכנאי מחשבים במקצועו, התגורר בדירת הוריו שביהוד, נהג לגלוש באתרי אינטרנט ובין היתר באתר תפוז, כשהוא נכנס לאתר בכינויים שונים, בין היתר במטרה להכיר נשים בעלות ילדים. באתר הוא הכיר מספר נשים, איתן יצר לאחר מכן קשר טלפוני ועל פי כתב האישום, ניסה לשדלן לבצע מעשים מגונים בילדיהן או בבני משפחה.


הפרשה הותרה לפרסום לפני כשבוע, כאשר הורוביץ עצמו נעצר ב- 12 בפברואר לאחר חקירה סמויה של יחידת נוער חשיפה ביחידה המרכזית של מחוז חוף, שנמשכה כחודשיים. במהלך החקירה אספה המשטרה הודעות של נשים איתן היה בקשר טלפוני ממושך, האזנות סתר, שיחות מוקלטות בין המשיב לבין אשה שפעלה בהנחיית המשטרה, פלטי שיחות וכן ממצאים שנמצאו במיילים של המשיב ובדיסקים שהיו ברשותו.

אחת מהנשים פנתה בדצמבר 2011 למשטרה לאחר שהורוביץ ביקשה ממנה לבצע מעשים מיניים באחייניתה ובעקבות תלונתה נפתחה החקירה. האשה פנתה למשטרה ובהנחייתה היא המשיכה את הקשר עם הורוביץ. במקרה אחר שאירע ניסה הורוביץ לשדל אם חד הורית לתאומים לגעת באיבר מינה של בתה ולבצע מעשים מגונים נוספים. המשטרה, שהאזינה בסתר להורוביץ, שמעה את השניים משוחחים בטלפון בתחילת חודש פברואר. במהלך השיחה, שמע הורוביץ את קולה של בתה וביקש לשוחח עם הילדה. לאחר ששוחח עם הילדה, תוך שהוא שומע את קולה ברקע, ניסה הורוביץ לשדל את האם להוריד את מכנסיה ואת תחתוניה של הילדה כדי להגיע לסיפוק מיני.

החשוד אבי הורוביץ הבוקר בבית המשפט בחיפהצילום: חגי פריד

בכתב האישום מתוארים עוד שני מקרים. לאחת מהנשים הציג מצג שווא לפיו בת זוגו ובנו נפטרו במהלך לידת בנו. הורוביץ ביקש מאשה שהכיר באתר תפוז לאפשר לו לשוחח עם בנותיה והיא נענתה. בהמשך איים הורוביץ על האשה כי ידאג לקחת ממנה את בנותיה ובין היתר איים כי יחטוף אותן בדרך אל הגן.

במקרה נוסף, שאירע עוד בשנת 2007, הכיר הורוביץ אשה נוספת והתעניין אם יש לה ילדים. הורוביץ ניסה לשדלה לגשת אל בת השכנים בת השבע שעליה שמרה האשה ולתאר בפניו את לבושה. כמו כן הוא ביקש שתתאר בפניו את איבר מינה וכן ביקש שתיגע בעצמה ובילדה.

בכתב האישום מואשם הורוביץ גם בכך שאנס אישה, בחודש ינואר האחרון, לאחר שהציג בפניה מצג שווא בקשר לזהותו. הוא סיפר לה ששמו הוא תמיר טאובר, טייס קבע המשרת במצפה רמון. הוא הוסיף כי אביו היה איש צבא בכיר וכי אחיו נהרג במלחמה. עוד סיפר כי הוא אינו בקשר עם הוריו וכי בת זוגו נפטרה בחדר לידה לאחר שכרעה ללדת את בנו שנפטר אף הוא במהלך הלידה, כל זאת כשהוא בעצמו היה בטיסה.

הורוביץ סיפר לה כי בכוונתו להתחתן עמה ולפרנסה. היחסים ביניהם התהדקו והם קבעו להיפגש בטיילת בתל אביב. האשה ביקשה מהורוביץ להציג בפניה תעודה מזהה, אך הוא סירב בטענה כי המסמכים לא עמו. הוא הזמין אותה לדירה בשכונת מונסון בתל אביב, וטען כי זו דירתו, אך האשה סירבה להזמנתו. בהמשך נסעו השניים לבית מלון בתל אביב, שם קיימו יחסי מין, וזאת כשאת הסכמתה לבעילה השיג הורוביץ במרמה באמצעות מצג השווא לגבי זהותו. הפרקליטות האשימה אותו בגין מעשים אלה בעבירת אינוס.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ