עוז רוזנברג

שני גיסים תושבי ביתר עילית חשודים כי אנסו את אחותם הקטנה של נשותיהם מאות פעמים במשך שנתיים. על פי החשד, המעשים נעשו לפני מעל לעשר שנים, כשהמתלוננת, שהיא כיום בת 24, היתה בגילאים 14 עד 18.

על פי התלונה שהגישה הצעירה למחוז ש"י, גיסה החל לקיים עמה יחסי מין כשהיתה בת 14. לדבריה, היא פנתה אל הגיס האחר ושיתפה אותו במה שאירע. האחרון שידל אותה לבוא לביתו, ולצפות עמו בסרטים פורנוגרפיים, ולבסוף החל גם הוא לקיים עמה יחסי מין. עוד טענה כי שני הגיסים ידעו אחד על מעשיו של השני.

שלשום (שלישי) נעצר הגיס הראשון. חקירת המשטרה העלתה נגדו חשדות נוספים, לפיהם קיים יחסי מין פעמים רבות גם עם קטינות אחרות. ש', הגיס השני, מורה בישיבה חרדית, נעצר אתמול, והוא חשוד רק באונס המתלוננת.

האישה, שמתגוררת כיום בצפת, טוענת כי לא התלוננה במשך כל השנים משום שלא היה לה אל מי לפנות. במהלך השנים היא עברה תהפוכות נפשיות רבות, ואף עזבה את הבית. ככל הנראה, בעלה הוא שגרם לה לחשוף את הסיפור.

עשו לנו לייק וקבלו חדשות ועדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

עו"ד יאיר נהוראי, סנגורו של ש', טען במהלך הדיון בבית המשפט היום כי המתלוננת מבקשת לסחוט את מרשו. לדבריו, לפני שלושה שבועות היא התקשרה אליו ואיימה שתחשוף את הסיפור אם לא ישלם לה עשרת אלפים שקלים.

במשטרה אומרים כי ש' אמר בחקירתו כי אכן היה במקומות ובזמנים בהם טוענת המתלוננת כי המעשים בוצעו, אולם לדבריו המעשים עצמם לא התרחשו. עם זאת, הוא אמר כי ידע על קיום קשרים מיניים בין גיסו ובין המתלוננת. במשטרה טוענים כי ש' ניצל את מעמדה של הקטינה כשדיווחה לו על מעשי הגיס השני.

השופט עודד שחם קבע כי ישנו חשד סביר מאוד שהמתלוננת דוברת אמת, וכי המעשים התרחשו מספר רב של פעמים. הוא הגדיר את העצור מאתמול כבעל "רמת מסוכנות גבוהה".

אביה ואמה של הצעירה נחקרו גם הם, ושוחררו לביתם בתנאים מגבילים. הדיון בפרשה מתקיים בבית משפט השלום בירושלים בדלתיים סגורות. מעצרו של אחד החשודים הוארך עד ליום ראשון, ושל האחר עד ליום שני.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ