ברק הירשזון הואשם בנהיגה בשכרות וגרימת חבלה

בית המשפט החליט לפסול את רישיונו עד תום ההליכים בגין התאונה בה נפצעה חברתו באורח אנוש והורה לשחררו למעצר בית

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

המשטרה הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, שהיה מעורב בתאונת אופנוע בזמן שהיה תחת השפעת אלכוהול וגרם לפציעתה באורח אנוש של חברתו נועם סולומון.

הירשזון הואשם בנהיגה בשכרות, נהיגה בקלות ראש וגרימת חבלות של ממש. בית המשפט החליט לפסול את רישיונו של הנאשם עד תום ההליכים ושחרר אותו למעצר בית. הירשזון, בן 28, היה מעורב בתאונת דרכים ביום ראשון בלילה סמוך לתל ברוך בתל אביב. הוא יצא עם חברתו והרכיב אותה על האופנוע בדרך חזרה מבילוי משותף לאחר ששתו אלכוהול.

ברחוב יוניצמן החליק הירשזון עם האופנוע שלו, וחברתו, נועם סולומון, עפה ממנו וספגה מכה קשה בראשה. מצבה של סולומון מוסיף להיות קשה והיא מאושפזת בבית חולים איכילוב. להירשזון עבר רווי בעבירות תחבורה. ב-2006 נשלל רשיונו ל-30 יום לאחר שנתפס כשהוא נוהג תחת השפעת אלכוהול. הוא נתפס אז לאחר שמתנדבי תנועה הבחינו בו נוסע עוד בטרם התחלף הרמזור האדום. מלבד תקרית זו, צבר הירשזון 21 הרשעות נוספות.

ברק הירשזון בדיון בהארכת מעצרוצילום: דניאל בר און

באגף התנועה סיכמו אתמול את הרבעון הראשון של שנת 2012. מהנתונים עולה כי חלה ירידה משמעותית במספר ההרוגים והתאונות הדרכים החמורות. מאז ינואר 2012 נהרגו בכבישי ישראל 73 אנשים בתאונות דרכים, לעומת 102 הרוגים בתקופה המקבילה אשתקד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ