המשטרה מצאה את הקלטת הפנייה ל-100 |

האשה בלב פרשת המין הקבוצתי נחקרה; המשטרה: אין חשד לפלילים

"עשיתי את זה מרצוני ושום דבר לא היה בכוח", אמרה האשה. עדת הראייה שדיווחה על כך: זה שקר. בשום שלב לא הגיעה משטרה לחוף

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

האשה העומדת במוקד פרשת המין הקבוצתי בחוף בוגרשוב בתל אביב לפני כשבועיים נחקרה היום (חמישי) במשטרה. לטענתה היא קיימה יחסי מין רק עם בחור אחד בחוף הים. בשלב זה מקבלים במשטרה את גרסתה. על פי העדויות שנגבו, עולה כי אין חשד לפלילים. החשודה נחקרה בחשד למעשה מגונה במקום ציבורי ושוחררה בתנאים מגבילים.

בראיון לערוץ 2 היא טענה כי הכל נעשה בהסכמה. היא הצטערה רק כי עשתה זאת לעיני כל. "עשיתי את זה מרצוני ושום דבר לא היה בכוח", אמרה. "אני מאוד לא הייתי קרובה ליד הקהל כמו שעשו את זה אלא הייתי די רחוקה, מאחורי הגלים. נכון שלא עושים את זה בים, טעות שלי, אבל זה לא היה בכוח". עוד הוסיפה, "שתיתי קצת וודקה והתחרפנתי אבל לא סבלתי".

האשה אמרה עוד כי השוטר שהגיע לחוף דיבר איתה, והיא הבהירה לו שהכל בסדר מבחינתה. "למה שיזמינו אותי לחקירה? הם ראו אותי כבר בים ואמרו שזה בסדר גמור", אמרה.

נ', עובדת הפרקליטות שנכחה בחוף בוגרשוב והתקשרה למוקד 100 לדווח על האירוע מתכוונת לבוא ביום ראשון לתחנת משטרת לב תל אביב ולבקש להיחקר בפרשה. נ' טענה היום כי הגרסה שהציגה האשה בערוץ 2 היא שקרית.

"זה שקר, פשוט שקר" אמרה נ' לעיתון "הארץ" "עד היום אף אחד לא דיבר אתי ואף אחד לא שאל אותי שום שאלה בנושא. היו שם כמה בחורים שקיימו איתה יחסי מין. זה לא היה רבע שעה וגם לא שעה זה היה הרבה יותר מזה. אני הייתי קרובה כל הזמן לאירוע ובשום שלב לא היה שיחה בין איש לשוטר שהגיע לחוף. אני מצפה מהמשטרה ליצור איתי קשר ולחקור גם עדי ראייה שלא קשורים לאירוע". נ' אומרת כי היא מוכנה להיכנס גם לעימות עם החשודה במקרה ועם הנערים שהיו במקום.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות היישר לפייסבוק

דוברת משטרת תל אביב, סגן ניצב אורית פרידמן, טענה יום לפני פרסום הכתבה כי השוטרים שהגיעו למקום לא מצאו את האשה ולכן סגרו את האירוע "האירוע נבדק על ידי כל הגורמים הרלוונטיים. עד לרגע זה לא נמצאו קריאות 100 שדיווחו על האירוע הנדון, למעט קריאה של אזרחית אחת. שוטר שהגיע למקום שתי דקות לאחר הקריאה לא מצא שום עדות להתרחשות המתוארת", כתבה הדוברת בתגובה לכתבה הראשונה.

הדוברת טענה גם בימים האחרונים כי ההקלטה של השיחה עם נ' נמחקה ממערכת המשטרה בשל תקלה במחשבים. בניגוד לכך, היום הודיעה פרידמן כי נמצא תמליל השיחה של נ' עם מוקד 100.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ