יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

המשטרה עצרה שלושה חשודים, בגיר ושני קטינים, בחשד לכליאת שווא ומעשה סדום בקטין מתחת לגיל 14 וסחיטה באיומים של קטין בן 13.

לאחרונה הגיע למשטרת מרחב יפתח מידע מגורמי רווחה, לפיו קטין שלומד באחד התיכונים בדרום תל אביב טוען כי בחצי השנה האחרונה שלושה נערים שלומדים בבית הספר ביצעו בו מעשים מגונים.

לאחר תקופה של חקירה סמויה הגיעו אתמול (ראשון) שוטרים ממחלק הנוער במרחב יפתח לבית הספר של החשודים ועצרה שני קטינים שלומדים בכיתה י"ב ובגיר נוסף שלומד איתם בכיתה. בפגישה עם חוקרי ילדים אמר הנער המתלונן כי החשודים ביצעו בו מעשים מגונים בכמה מקרים. בין היתר טען כי הנערים לקחו אותו למקלט באחת השכונות בעיר, שם קשרו אותו לכיסא וביצעו בו את המעשים המיוחסים להם.

שלושת החשודים שלהם אין עבר פלילי וחלקם ספורטאים מצטיינים מכחישים כל קשר לחשדות נגדם. לטענת הבגיר שהובא לבית משפט השלום בתל אביב הוא אינו מכיר כלל את הקטין ומעולם לא היה עמו בקשר. שני הקטינים שנעצרו גם הם הובאו לפני שופט בבית משפט לנוער.

בשלב זה החוקרים נשענים רק על עדותו של הקטין ולכן מדובר כעת במלחמת גרסאות בין הצדדים. "לקחתי בחשבון את גילו הצעיר של החשוד, העדר העבר הפלילי והכחשתו הגורפת" כתבה השופטת בהחלטתה בהארכת המעצר של החשוד הבגיר "מעיון בתיק עולה כי מדובר במסכת מתמשכת של מעשים על פי החשד ועולות אינדיקציות שיש בהן כדי לבסס בשלב זה חשד סביר". מעצרו של הבגיר הוארך עד מחר וזאת כדי לפקח על החקירה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ