רצח גדי ויכמן |

ועד העובדים בעיריית ב"ש נאבק למען החזרת הפקח שפוטר כי שיקר

יו"ר הוועד הודיע כי יעתרו נגד פיטורי הפקח שחשוד בתיאום גרסאות עם השוטרת על הגעת ניידת לזירת הרצח. "רוצים להאשים את הש"ג. עשו פה מחטף"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בוועד העובדים בעיריית באר שבע דורשים כי הפקח ששיקר בדיווח כי ניידת משטרה הגיעה לזירת האירוע בו נרצח גדי ויכמן בליל שישי שעבר יוחזר מיד לעבודתו. יוסי טהר, יו"ר ועד העובדים בעירייה אמר הערב כי "לא היו צריכים לפטר אותו. הם לא הודיעו לוועד העובדים על הפיטורים".

טהר סיפר כי "ביום ראשון הפקח מגיע אליי ואנו נדאג לו לעורך דין ונלך לבית משפט. רוצים להאשים את הש"ג. עשו פה מחטף, פיטרו את הפקח הכי זוטר. מי שאחראי לזה זו המשטרה, ולא הפקחים. אם הם היו משעים אותו עד לתום הבדיקה, זה היה בסדר, אבל היה אסור לפטר אותו, מדובר בטיוח".

אתמול פורסם התחקיר הראשוני של המשטרה שבחן את התנהלות תחנת באר שבע בפרשת רציחתו של גדי ויכמן. התחקיר מצא בעיית אמינות קשה בדיווח של השוטרת והפקח העירוני וחשד לתיאום גרסאות. מהממצאים עולה כי בניגוד למה שטענו השניים, אף ניידת משטרה לא הגיעה לזירת האירוע בעקבות תלונות השכנים על רעש. משלא הגיעה ניידת שטיפלה במפגע הרעש, ירד ויכמן מביתו לבדו ונדקר למוות.

מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, קיבל אתמול לידיו את הממצאים הראשוניים לפיהם גרסאות השוטרים בשטח היו שקריות. נוכח הממצאים הראשוניים החליט מפקד המחוז הדרומי ניצב יוסי פריינטי על העברת התחקיר שנעשה במשטרה ליחידה לחקירות שוטרים ועל השעיית השוטרת, מאחר ועולה חשד לעבירה פלילית. החקירה תועבר כבר היום למח"ש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ