האונס בתל אביב |

גרסת הנער: "הוא הצמיד לי סכין, ראיתי במשך 3 שעות מה הוא עושה לה"

חברה של הצעירה שעל פי החשד נאנסה סמוך לעיריית תל אביב חשף את גרסתו לאירוע. "כל פעם שהוא עשה לה משהו ואמרתי לו 'די' הוא נתן לי בוקס", סיפר והוסיף כי הוא מתקשה להאמין שהחשוד במעשה ייתפס

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

"במשך שלוש שעות הוא הצמיד סכין לבטן שלי והכריח אותי להיות שם ולראות מה הוא עושה לה, פחדתי עליה", כך סיפר הנער שעל פי החשד הותקף ביחד עם חברתו סמוך לעיריית תל אביב. המשטרה ממשיכה בשלב זה לחקור את האירוע שהתרחש בליל שבת בחניון בניין העירייה.

בראיון ל"ידיעות אחרונות" גולל הנער את מה שארע באותו הלילה. "היינו בשירותים, פתאום הוא הגיע ותקף אותנו. בהתחלה הוא הצמיד לי סכין לבטן, כל פעם שהוא עשה לה משהו ואמרתי לו 'די' הוא נתן לי בוקס. היו הרבה מכות. לא היה לי יותר מדי מה לעשות, פחדתי עליה, יכולתי ללכת איתו מכות אבל חשבתי שהוא יכול להתעצבן ולדפוק לה את הראש בקיר. אפילו הוצאתי את החגורה שלי כדי להרביץ לו, אבל פחדתי עליה. במשך שלוש שעות זה היה. הוא הכריח אותי להיות שם ולראות מה הוא עושה לה. לא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות לי באמצע תל אביב".

הוא ציין עוד כי התוקף לקח את המכשירים הניידים שלו ושל חברתו. "החבאתי מה שהספקתי, תעודות זהות וכסף. באיזשהו שלב הדלת היתה פתוחה קצת אז ניצלתי את זה, לקחתי את הקסדה שלי ורדפתי אחריו, אבל הוא ברח. עליתי לשומר ואמרתי לו להזעיק משטרה".

השירותים בהם בוצע האונסצילום: מוטי מילרוד

הנער הוסיף כי הוא מתקשה להאמין שהתוקף ייתפס. "אני לא מאמין שיתפסו אותו. אם יכלו לתפוס אותו זה כבר היה קורה. אני אדע לזהות אותו. חיפשתי אותו ביפו, ביקשתי מאנשים שיעצרו אותו. אם הייתי רואה אותו הייתי הורג אותו. אני וחברה שלי מנסים להתגבר ביחד על מה שקרה".

בשלב זה, החקירה מתנהלת ברובה במצוד אחר החשוד במעשה, שעדיין לא נעצר. מעדויות של הצעירה, ייתכן שהחשוד ביצע בה יותר מתקיפה אחת, באותו הזמן שבהם היו השלושה בתוך תא השירותים. הצעיר סיפר בחקירתו שלאחר האונס של חברתו, ניסה החשוד לתקוף גם אותו, ואף ניסה לבצע בו מעשים מיניים, אולם ללא הצלחה. עוד סיפרו השניים בחקירה שלמרות שזיהו את החשוד שהתבונן בהם, עוד לפני שבאו לחניון העירייה ועקב אחריהם, הם בכל זאת הופתעו לגלות אותו כשהופיע בתא השירותים.

לטענת מקורות במשטרה, הבדיקות של הזירה על ידי אנשי הזיהוי הפלילי הצליחו להניב ממצאים איכותיים של דנ"א וטביעות אצבע ברמה כזו שניתן לזהות את החשוד. במשטרה טוענים, בנוסף על כך, כי החשוד ביצע כמה טעויות שיכולות גם הן להביא למעצרו. כעת הותר לפרסום כי הטלפון הנייד שהיה בידי הצעירה בזמן האירוע נלקח על ידי החשוד, לפני שברח מהמקום.

החשוד ככל הנראה לא ניתק את הטלפון והורי הצעירה שהתקשרו כדי לברר לשלומה שמעו מצדו השני את החשוד, שהוא בעל מבטא ערבי, שסירב להאריך בשיחה. במשטרה ניסו מיד לאחר האירוע לנסות ולאתר את הטלפון הנייד של הבת באמצעות איכון טלפוני, כדי לנסות ולהבין את המסלול שעבר החשוד מרגע בריחתו מהמקום.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ