האונס בתל אביב |

המשטרה עצרה חשוד סמוך לגן העיר

השוטרים עצרו היום שב"ח בן 21 בחשד כי אנס צעירה לעיני בן זוגה. 4 משותפיו לדירה נעצרו גם כן; בידי המשטרה ממצאים המאפשרים זיהוי של האנס

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

בלשי המשטרה עצרו הערב (שני) בסביבות השעה 21:00 חשוד בביצוע האונס שאירע ביום שישי בלילה בשירותי חניון גן העיר במרכז תל אביב. בלשי מרחב ירקון עצרו את החשוד, תושב השטחים יליד 1991, בצפון רחוב אבן גבירול, מרחק לא רב מהחניון בו בוצע האונס. זמן קצר לאחר מכן עצרו השוטרים ארבעה פלסטינים נוספים המתגוררים עמו בדירה והם נחקרים על מעורבותם במקרה. החשוד המרכזי נחקר כעת על מעורבותו באירוע שעורר הדים רבים בשל אכזריותו. בשלב זה עדיין לא הגיעו לידי המשטרה תוצאות בדיקת הדי-אן-אי של החשוד והוא יובא מחר להארכת מעצר בבית המשפט השלום בתל אביב.

מאז האירוע ניהלה משטרת מחוז תל אביב מצוד אחר חשוד שזהותו היתה ידועה. החשוד מתגורר בסמוך לשכם וכפי הידוע הוא מרבה להגיע לישראל כשוהה בלתי חוקי. על פי ההערכה, החשוד נכנס לשטח ישראל לפני מספר שבועות והוא עובד בכמה מסעדות ועבודות פרטיות סמוך לכיכר רבין כעובד מטבח.

לחשוד עבר פלילי זניח, שלא כולל הרשעות בעבירות מין. בשבוע האחרון הוא לן בדירה בצפון תל אביב עם יתר העצורים. בשלב זה לא ידוע על תקיפות נוספות בהן הוא נחשד, אולם המשטרה לא שוללת את מעורבותו במספר אירועים שהתרחשו בצפון תל אביב בשבועות האחרונים.

  מקורות במשטרה טענו טרם המעצר כי בדיקות שערכו בזירת האירוע אנשי הזיהוי הפלילי הצליחו להניב ממצאים איכותיים של דנ"א וטביעות אצבע, ברמה כזו שניתן לזהות את החשוד לכשזה ייעצר. במשטרה טוענים, בנוסף על כך, כי האנס ביצע כמה טעויות שיכולות גם הן להביא למעצרו. בין השאר, האנס לקח את הטלפון הנייד שהיה בידי הצעירה.

  ככל הנראה, הוא לא ניתק את הטלפון והורי הצעירה שהתקשרו כדי לברר לשלומה שמעו מצדו השני את החשוד, שהוא בעל מבטא ערבי, שסירב להאריך בשיחה. במשטרה ניסו מיד לאחר האירוע לנסות ולאתר את הטלפון הנייד של הבת באמצעות איכון טלפוני, כדי לנסות ולהבין את המסלול שעבר החשוד מרגע בריחתו מהמקום.

  זוג הצעירים יצאו לפנות בוקר ביום שבת ממקום בילוי במרכז תל אביב, ונכנסו לחניון "גן העיר" הסמוך לעיריית תל אביב. בדרכם הבחינו באדם העוקב אחריהם. על פי החשד, בהגיעם לחניון שלף החשוד סכין וכפה על הצעיר לקיים יחסי מין עם הצעירה, ולאחר מכן אנס בעצמו אותה בשירותים הציבוריים של החניון, תוך שהוא מאיים על הצעיר, ונמלט מהמקום.

  בראיון לידיעות אחרונות גולל הצעיר את שעבר עליו. "היינו בשירותים, פתאום הוא הגיע ותקף אותנו. בהתחלה הוא הצמיד לי סכין לבטן, כל פעם שהוא עשה לה משהו ואמרתי לו 'די' הוא נתן לי בוקס. היו הרבה מכות. לא היה לי יותר מדי מה לעשות, פחדתי עליה, יכולתי ללכת איתו מכות אבל חשבתי שהוא יכול להתעצבן ולדפוק לה את הראש בקיר. אפילו הוצאתי את החגורה שלי כדי להרביץ לו, אבל פחדתי עליה. במשך שלוש שעות זה היה. הוא הכריח אותי להיות שם ולראות מה הוא עושה לה. לא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות לי באמצע תל אביב", סיפר.

  מעדויות שנלקחו מקורבנות התקיפה עולה עוד כי הם  שהו בתא השירותים למעלה משעה וחצי, במהלכן עברו מסכת ארוכה של התעללות מצד החשוד. מחקירת הצעירה עלה שייתכן שהחשוד ביצע בה יותר מתקיפה אחת, בזמן שהשלושה שהו בתא השירותים. הצעיר סיפר בחקירתו שלאחר האונס של חברתו, ניסה החשוד לתקוף גם אותו, ואף ניסה לבצע בו מעשים מיניים, אולם ללא הצלחה.

  תגיות קשורות:

  תגובות

  הזינו שם שיוצג באתר
  משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ