חשד לעוד אונס בת"א |

ארבעה מבקשי מקלט נעצרו בחשד שתקפו בת 19 בדרום העיר

לטענת המתלוננת, מבקשי מקלט מאריתריאה התנפלו עליה ואחד מהם אנס אותה סמוך לתחנה המרכזית. הוארך ב-8 ימים מעצר החשוד באונס בגן העיר

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

צעירה בת 19 התלוננה כי נאנסה הלילה (שלישי) ברחוב השרון סמוך לתחנת המרכזית בדרום תל אביב. הצעירה, תושבת דרום הארץ, העידה כי הגיעה לבלות באחד המועדונים באזור וכשסיימה את הבילוי יצאה מהמקום והחלה לעשות את דרכה לכיוון התחנה.

לדבריה, ארבעה חשודים, מבקשי מקלט מאריתריאה, התנפלו עליה בדרך. הם קרעו את בגדיה ולבסוף אחד מהם גם אנס אותה. המשטרה עצרה את הארבעה, ואחר הצהריים האריך בית משפט השלום בתל אביב את מעצרם בשבוע.

מוקדם יותר היום הוארך בשמונה ימים מעצרו של החשוד באונס שאירע בסוף השבוע בחניון "גן העיר" בתל אביב. החשוד, תושב אזור שכם בן 21, אינו מכחיש שהיה בחניון בליל שישי ופגש את בני הזוג, אולם לטענתו הוא שדד את הטלפונים הניידים שהיו ברשותם, ולאחר מכן נמלט מהמקום.

מאז האירוע ניהלה משטרת מחוז תל אביב מצוד אחר חשוד, שזהותו היתה ידועה. החשוד מתגורר בסמוך לשכם וכפי הידוע הוא מרבה להגיע לישראל כשוהה בלתי חוקי. על פי ההערכה, הוא נכנס לישראל לפני מספר שבועות ועבד במטבח של כמה מסעדות.

מקורות במשטרה טענו טרם המעצר כי בדיקות שערכו אנשי זיהוי פלילי בזירת האירוע הניבו ממצאים איכותיים של דנ"א וטביעות אצבע, שיסייעו בזיהוי החשוד בעת המעצר.

תגובות