חשד: שתי צעירות נאנסו לאחר בילוי באזור העמקים

מחקירת המשטרה עולה כי השתיים בילו עם 2 מכרים בחורשה, שעה שהותקפו בידי שני צעירים שהגיעו למקום והבריחו את חבריהם. חשוד אחד נעצר

אלי אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלי אשכנזי

חוקרי המחוז הצפוני של המשטרה עצרו היום (ראשון) חשוד במעשה אונס של שתי צעירות אתמול לפנות בוקר באזור העמקים. במשטרה אמרו כי ישנו חשוד נוסף באונס שתי הצעירות, שצפוי להיעצר גם כן.

המקרה ארע לפנות בוקר בשטח מבודד באיזור היישוב רמת ישי שבעמק יזרעאל. מחקירת המשטרה עולה כי שתי צעירות, בשנות ה-20 המוקדמות לחייהן, בילו עם שני מכרים שלהן בחורשת עצים מבודדת הנמצאת בעורפו של איזור המועדונים ובתי המלאכה שביישוב. שני הזוגות, שהגיעו למקום במכוניתו של אחד הגברים, לא חשדו כי מישהו צופה ועוקב אחריהם באותו זמן.

מחקירת שוטרי תחנת מגדל העמק, בפיקודו של סגן ניצב מני בנימין, עולה כי בשעה ששני הזוגות בילו במקום הפתיעו אותם שני צעירים, תושבי אחד הכפרים הערבים הסמוכים. שני החשודים איימו על שני הגברים שיעזבו את המקום ואלה נמלטו מהחורשה, תוך שהם נוטשים את רכבם ואת שתי הצעירות מאחור. ככל הידוע עד כה בידי החשודים, בשנות ה-20 לחייהם, לא היה כלי נשק מכל סוג שהוא.

ניידת משטרה, ארכיוןצילום: עופר וקנין

בשלב זה, כשהם נותרו לבד עם שתי הצעירות, השניים אנסו על פי החשד את הנשים ולאחר מכן גנבו את המכונית שהושארה במקום. על פי החשד השניים גם גנבו את מכשירי הטלפון הסלולאריים של שתי הצעירות כדי למנוע מהן אפשרות להזעיק עזרה.

לאחר שעה ארוכה אספו שתי הצעירות כוחות והצליחו לצעוד ולהגיע בכוחות עצמן לכביש סמוך כשהן עירומות למחצה, ושם נופפו לנהגים שחלפו עם מכוניותיהם על הכביש. אחד הנהגים עצר לשתיים וזה הזעיק למקום את המשטרה. הצעירות הועברו לקבלת טיפול בבית חולים העמק בעפולה ולאחר מכן מסרו את עדותן.

כעבור מספר שעות חקירה מאומצת והפעלת מודיעין נעצר חשוד באונס וכן נמצאה המכונית הגנובה בכפר הסמוך מנשיה-זבדה. מעצרו של החשוד הוארך היום בארבעה ימים על ידי בית משפט השלום בנצרת. בחקירתו קשר עצמו הצעיר לאירוע אך טען כי לא ביצע אונס.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ