המשטרה עצרה שני חשודים נוספים באונס הצעירות ברמת ישי

על פי החשד, השניים אנסו את השתיים בשבת לפנות בוקר. פרקליטתו של החשוד: "בין כל המעורבים יש היכרות מוקדמת, משהו מוזר בסיפור הזה"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

המשטרה עצרה שני חשודים נוספים באונס שתי צעירות שלשום ברמת ישי. מעצרו של אחד החשודים, בן 19 מהכפר מנשייה זבדה שבצפון עמק יזרעאל, הוארך בבית משפט השלום בנצרת עד ליום חמישי. הוא מכחיש כל מעורבות באירוע. חשוד ראשון בפרשה נעצר אתמול על ידי חוקרי המחוז הצפוני של המשטרה. על פי החשד, השלושה היו מעורבים באונס הצעירות בשבת לפנות בוקר בעורפו של אזור המועדונים ובתי המלאכה של רמת ישי.

מחקירת המשטרה עולה כי שתי צעירות, בשנות ה-20 המוקדמות לחייהן, בילו עם שני מכרים שלהן בחורשה המבודדת. שני הזוגות הגיעו למקום במכוניתו של אחד הגברים. על פי החשד, את הארבעה הפתיעו שני צעירים. הם איימו על שני הגברים שיעזבו את המקום ואלה נמלטו מהחורשה, תוך שהם נוטשים את רכבם ואת שתי הצעירות מאחור. ככל הידוע עד כה בידי החשודים, בשנות ה-20 לחייהם, לא היה כלי נשק מכל סוג שהוא.

בשלב זה, כשהם נותרו לבד עם שתי הצעירות, השניים אנסו על פי החשד את הנשים ולאחר מכן גנבו את המכונית שהושארה במקום. על פי החשד השניים גם גנבו את מכשירי הטלפון הסלולאריים של שתי הצעירות כדי למנוע מהן אפשרות להזעיק עזרה.

הסניגורית של החשוד הראשון שנעצר, עו"ד נסרין אסקנדר מהסנגוריה הציבורית, אומרת כי הוא מכחיש את כל החשדות המיוחסים לו. החשוד נעצר אתמול בשעות הבוקר בביתו ולדברי אסקנדר, הוא מסר כי כלל לא היה במקום האונס ואף מסר למשטרה אליבי מוצק. הפרקליטה הוסיפה כי החשוד משתף פעולה עם חוקריו ומסר להם את גרסתו.

לדבריה, בין כל המעורבים בפרשה יש היכרות מוקדמת ו-"יש משהו מוזר בסיפור הזה. ניתן למשטרה לחקור ולהגיע לחקר האמת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ