ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי

אשה בת 26 נרצחה הבוקר (שני) בכביש הראשי בכפר יאסיף שבגליל המערבי. האשה צעדה ברחוב כאשר אלמוני הגיח לעברה וירה בראשה מטווח קצר. צוות של מוקד רפואי פרטי הגיע למקום ופינה אותה במצב אנוש לבית החולים בנהריה, שם נקבע מותה.

כוחות משטרה גדולים מתחנת עכו הגיעו לזירה, החלו בחקירת האירוע והקימו מחסומים בניסיון לאתר את הרוצחים. מחקירה ראשונית עולה כי הנרצחת, במקור תושבת רמלה, הועברה לאחרונה למעון לנשים מוגות בעקבות תלונות על אלימות. לאחרונה עברה להתגורר בדירה שכורה בכפר יאסיף, ואף שינתה את שמה כדי שלא תאותר. לאשה שני ילדים שמתגוררים איתה, בני שש וארבע, ששהו בגן בזמן האירוע.

חקירת הרצח הועברה למחלק התשאול ביחידה המרחבית במחוז חוף, וייתכן כי תתבצע בשיתוף מחוז מרכז, מאחר שהנרצחת תושבת רמלה. בשלב זה החקירה מתמקדת בגביית עדויות.

זירת האירוע בכפר יאסיףצילום: ירון קמינסקי

מקואליצית ארגוני 'שותפות שראקה'- הפועלת לשוויון יהודי ערבי בישראל, נמסר בתגובה לאירוע כי "רצח האשה בכפר יאסיף מצטרף לשורה ארוכה ויומיומית של פשיעה בקרב הציבור הערבי, שמותירה את השאלה- היכן המשטרה והיכן חובת המדינה להגן על אזרחיה. האלימות בקרב הציבור הערבי היא עדות למצוקה עמוקה ועל המשטרה, השר לביטחון פנים וראש הממשלה לפעול בדחיפות ובשקיפות, תוך שיתוף האוכלוסיה הערבית, במציאת פתרונות לאלתר להיעדר הביטחון בחיי הערביות והערבים בישראל".

ביום חמישי שעבר נרצחה שרה יאסו, תושבת באר שבע בת 37, שגופתה נמצאה כשעליה סימני אלימות קשים. בעלה הודה כי רצח אותה והשחית את גופתה לאחר שלדבריו חשד כי היא מנהלת רומן.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ