רימון רסס הושלך לעבר ביתה של רשמת בהוצאה לפועל

במשטרה טוענים שהרשמת לא היתה מאובטחת, מאחר שלא היו איומים עליה או על בני משפחתה. כעת היא צפויה לזכות לאבטחה עד לזיהוי הזורק

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ

רימון רסס נזרק אמש (שלישי) לעבר ביתה של רשמת בהוצאה לפועל בתל אביב, מירב אליהו. בסביבות השעה 23:00 הושלך רימון לעבר ביתה של הרשמת בפתח תקוה. הפיצוץ, שנשמע היטב בכל הסביבה, הוציא את השכנים ואת משפחתה של אליהו לרחוב. רק כשיצאו מחוץ לבית, הבחינו בשרידי הרימון, שלא פגע באדם או ברכוש. המשטרה לא הצליחה ללכוד את המבצעים.

מחקירה ראשונית של האירוע במשטרה עדיין לא יודעים אם הרימון היה מיועד לרשמת או לבעל, שגם הוא ממלא תפקיד רגיש. הבעל משמש כיו"ר בוועדת המכרזים של קופת חולים כללית ובמשטרה סבורים שייתכן כי מי שזרק את הרימון ניסה לאותת לבעל שהמכרז צריך להגיע דווקא אליו.

במשטרה טוענים שהרשמת לא היתה מאובטחת, מאחר שלא היו איומים עליה או על בני משפחתה. כעת צפויה הרשמת לזכות לאבטחה עד שיוברר למי כוון האיום.

ביתה של הרשמת בפתח תקוהצילום: אלון רון

ברשות הגבייה והאכיפה האחראית על ההוצאה לפועל ערכו הבוקר הערכת מצב באשר למידת הסיכון אליו חשופים רשמי ההוצאה לפועל בעקבות המקרה. כמו כן, בעקבות האירוע נבדקים תיקים של חייבים בהוצאה לפועל אשר הביעו בדרך זו או אחרת איום על הרשמים ואשר יכולים להוות סיכון עבורם, כפי שקרה עם אליהו. במקביל נערכות בדיקות בתיקים בהם טיפלה אליהו, על מנת להעלות חשודים אפשריים במעשה. לאליהו מונתה שמירה צמודה מטעם משמר בתי המשפט והיום היא לא יצאה מביתה למקום עבודתה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ