חשד לרצח: גופת ילד בן 10 נמצאה בכפר-קאסם

על גופתו של הילד נמצאו סימני אלימות קשים. משפחתו חיפשה אחריו במשך שש שעות עד שגופתו אותרה בשטח פתוח הסמוך לעיר

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

גופתו של ילד בן 10 מכפר קאסם נמצאה לפנות בוקר (שישי) במטע זיתים הסמוך לעיר. על גופתו של הילד, אנאס סרסור, נמצאו סימני אלימות קשים. הגופה הועברה למכון המשפטי באבו כביר לצורך הבדיקה הפתולוגית. במשטרה בודקים את החשד לפיו הילד נדרס ונהג כלי הרכב הפוגע נטל את גופתו והשליך אותה במטע. על פי החשד, הילד הכיר את זהות הנוסעים ברכב מה שהוביל אותם לרצוח אותו על מנת שלא יסגירם.

בסביבות השעה 8 בערב הבחינו בני משפחת הילד בהיעדרו. משפחת סרסור היא משפחה גדולה מאוד בעיר כך שתושבים רבים התגייסו למשימת איתור הנער.

סמוך לשעה שתיים בלילה הבחינו כמה צעירים בגופתו של הילד והזעיקו את כוחות המשטרה. למקום הגיעו אנשי זיהוי פלילי אשר נטלו דגימות מהזירה על מנת לנסות ולקבוע מהי סיבת המוות.

סרסור מוחמד ג'עבר, בן משפחה שהגיע לזירה דקות ספורות לאחר מציאת הגופה, סיפר ל"הארץ" כי "הילד הולך פה כל יום. הוא היה בדרך לבן הדוד שלו. סימני הדם שעל הרצפה מראים שמישהו רצה להרוג את הילד הזה ולא מדובר בתאונה אקראית".

נמצא מת במטע, אנאס סרסור

ראש העיר כפר-קאסם סרסור נאדר אמר כי "זה מקרה מזעזע, ילד בן 10 שיוצא מהבית ולא חוזר בגלל מטורף. חיה אנושית עשתה את המעשה הזה. אני מקווה שהמשטרה תמצא את הרוצחים כי הילד הזה נרצח ואנחנו יודעים שלא מדובר רק בתאונת דרכים. אני מקווה שהפעם המשטרה תמצא את הרוצחים. לא ייתכן שבכפר קאסם לא היה פענוח של רצח 10 שנים. כל עוד לא יפענחו את התיק הזה – אין לנו אמונה במערכת".

לפי הממצאים הראשוניים בזירה, המשטרה סבורה כי מדובר ברצח, אך לא נשללת הסברה כי סימני האלימות הקשים נגרמו כתוצאה מתאונה – כמו נפילה או דריסה בידי רכב שטח. החקירה הועברה ליחידה המרכזית במחוז מרכז.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ