תיכוניסט מת"א חשוד בניהול רשת הימורים

מחקירת המשטרה עולה כי התלמידים מתיכון במרכז העיר הימרו על תוצאות משחקי כדורגל בהיקף של עד אלפי שקלים. 18 תלמידים נוספים נחקרו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

משטרת תל אביב עצרה תלמיד תיכון בעיר בן 17 בחשד שניהל רשת הימורים בלתי חוקיים על תוצאות משחקי כדורגל במוסד בו הוא לומד. 18 תלמידים נוספים נחקרו בפרשה. חקירת המשטרה נפתחה בעקבות תלונה שהגישו, כפי הנראה, הורי תלמידים שמעורבים בפרשה. בנוסף, למחלק הנוער בתחנת לב תל אביב הגיע באחרונה מידע לפיו תלמיד תיכון במרכז העיר חייב לחברו ללימודים סכום כסף גבוה.

בחקירה עלה כי התלמידים הימרו בסכומים שנעו בין 200 עד 2,000 שקלים בכל פעם. אחד התלמידים אף ביצע הימורים בהיקף של כ-40 אלף שקלים. בהמשך אותר החשוד המרכזי, תלמיד כתה י"ב באותו תיכון. לפי החשד, התלמיד חלש על רשת הימורים שרובם עסקו בתוצאות משחקי כדורגל שהופיעו בטפסי הגרלת "ווינר". כמה תלמידים שנחקרו אף הם חשודים שסייעו לו לגייס מהמרים נוספים בין כתלי בית הספר. לא ברור כמה תלמידים נטלו חלק במיזם.

לתלמידים שהשתתפו ניתנה אפשרות להמר בכסף מזומן ששולם מראש, או על ידי כניסה בקוד סודי לאתר אינטרנט שהוקם במיוחד למטרה זו. את כסף הזכיות שילם החשוד המרכזי באופן אישי למהמרים. הוא נשלח למעצר בית בתנאים מגבילים לאחר שנחקר במחלק הנוער בתחנה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ