כתב האישום בפרשת האונס בגן העיר הודלף לרשת

הפרקליטות דרשה לא לאפשר למתלוננת לעיין בכתב האישום, אולם קובץ עם פירוט מסכת העינויים שעברו המתלוננת ובן זוגה מצא דרכו לרשת

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ

למרות צו איסור הפרסום ועל אף ההחלטה שלא לאפשר לקטינה שנאנסה בחניון גן העיר בתל אביב לפני חודש לקבל את כתב האישום נגד האנס, הודלף אתמול כתב האישום במלואו וכלשונו לרשת האינטרנט.

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה באחרונה כתב אישום נגד מי שהואשם באונס הקטינה בחניון גן העיר ובתקיפה של בן זוגה. בית המשפט הוציא לבקשת הפרקליטות צו איסור פרסום על כתב האישום ובצעד חריג החליט, על פי דרישת הפרקליטות, שלא לאפשר למתלוננת או לעורכת דינה לקבל עותק של כתב האישום.

בפרקליטות טענו שמדובר בכתב אישום חמור, שמצביע על מסכת עינויים קשה שעברו הקטינה ובן זוגה במהלך האירוע. החשש של הפרקליטות היה שבמידה והנאנסת תקבל את כתב האישום המלא לידיה, קריאתו תשפיע על עדותה בצורה שתפגע באמינותה בבית המשפט, מה שיפגע בהצלחת הפרקליטות להביא להרשעת הנאשם.

הכניסה לחניון גן העיר צילום: מוטי מילרוד

כתב האישום הודלף אתמול לרשת ללא כל צנזורה, ובקובץ שהודלף נכתבה בקשה לפרסם את תוכנו בטענה שהנאנסת נתנה לכך את הסכמתה ושהיא אינה מקבלת את עמדת הפרקליטות שלא לחשוף בפניה את כתב האישום. המשטרה פתחה בחקירה לבירור מקור ההדלפה ובודקת בין היתר למי מהגורמים שהחזיקו בכתב האישום היה אינטרס לפרסם אותו כדי לקדם את מטרותיו בתיק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ