בן 15 נורה בראשו במהלך ניסיון שוד ברמלה. מצבו אנוש

הנער שהה בקיוסק המשפחתי יחד עם חברו כאשר שני חשודים ניסו לשדוד את הכסף. במהלך העימות בין הארבעה, נורה הנער. היורים נמלטו

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

נער כבן 15 נפצע אמש (שבת) באורח אנוש במהלך שוד ברחוב שמחה הולצברג ברמלה. הנער עבד בקיוסק שבבעלות משפחתו כאשר שני בני אדם ביקשו לשדוד את כספו. משסירב התפתח עימות בו נורה הנער בראשו. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים אסף הרופא בצריפין.

מחקירה ראשונית עולה כי בשעה 23:30 לערך נכנסו לקיוסק ככל הנראה שני אנשים במטרה לשדוד את הכסף בקופה. הנער, ששהה במקום יחד עם חברו, סירב לדרישתם ובין הארבעה פרץ עימות אלים. במהלך העימות, שלף אחד החשודים אקדח וירה בראשו של הנער. לאחר הירי, נמלטו השניים ככל הנראה באופנוע.

כוחות של משטרת תחנת רמלה הציבו מחסומים באזור העיר ומבוצעות סריקות לאיתור החשודים. חברו של הנער שנפצע, תוחקר בתחנת משטרת רמלה.

ביום שישי נרצחה אשה בעיר לוד. מחקירה ראשונית עולה כי בין האשה ובעלה פרץ ויכוח בדירתם ברחוב צמרות בעיר, בעת שילדיהם היו במקום. ככל הנראה, הגבר דקר את אשתו בסלון הבית ובתם בת השש היתה עדה לתקיפה.

שכנים ששמעו צעקות מהבית הזעיקו כוחות משטרה, ואלו מצאו את האשה כשהיא דקורה פעמים רבות בפלג גופה העליון. הבעל נמצא גם הוא בזירה, סובל מפצעי דקירה באזור הבטן, ככל הנראה לאחר ניסיון התאבדות. כוח משטרה ירה בו באמצעות אקדח הלם, והצליח להשתלט עליו. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותה של האשה. הבעל נעצר בחשד לרצח, ונלקח בליווי משטרה לבית החולים אסף הרופא בצריפין.

ביום חמישי נורה למוות דוד חקק, תושב גבעתיים בן 42 באזור הטיילת בגבול תל אביב-יפו. הנרצח היה בעבר עד מדינה נגד ארגון הפשיעה של משפחת רוחן מאזור המרכז. בעקבות עדותו, הופללו 14 בני אדם באשמת הימורים והלבנת הון. בשל רגישות האירוע הגיעו לזירת הרצח קצינים בכירים ובהם מפקד מחוז תל אביב ניצב אהרון אקסול. לבקשת המשטרה הוצא צו איסור פרסום על ממצאים מהזירה, בהם תמונות שצולמו בזירת הרצח.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ