שרה נתניהו וליליאן פרץ הגיעו להסכם ויבטלו את תביעותיהן

התביעות יידחו לבקשת הצדדים, ולא יימחקו. משמעות ההחלטה היא שלא יוכלו להגיש אותן שוב בעתיד

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו ועוזרת בבית משפחת ראש הממשלה בקיסריה ליליאן פרץ, הגישו אתמול בקשה לבית הדין לעבודה לדחות את תביעותיהן ההדדיות. הצדדים ביקשו כי ההסכמה ביניהן לדחיית התביעות תקבל תוקף של פסק דין מבית המשפט. הם ביקשו לדחות את התביעות ולא למחוק אותן, ומשמעות הדבר שהצדדים לא יוכלו להגיש אותן שוב בעתיד.

הפשרה שאליה הגיעו הצדדים החלה להתגבש לאחר שנתניהו העידה בדיון האחרון, ולצדדים נקבעו תאריכים להגיש סיכומים. בתום הדיון המליצה השופטת עפרה ורבנר לשני הצדדים להגיע לפשרה, והדגישה כי מדובר במשפט שמתבסס על ראיות ולא על התקשורת.

בינואר 2010 פרץ תבעה את נתניהו בגין אי-תשלום שכר מינימום, פיצויי פיטורים, פדיון חופשה שנתית ופיצוי בגין עוגמת נפש לאחר שטענה כי נתניהו "התנכלה, השפילה אותה וביזתה אותה כאדם וכעובד בפרהסיה, בשיטתיות, ללא רחם במשך שנים". בסך הכל תבעה פרץ סכום של 374,359 שקלים.

בהמלצת נשיא בית הדין האזורי לעבודה בחיפה, רמי כהן, פנו נתניהו ופרץ לגישור. לאחר כישלון הגישור, הגישה במארס השנה נתניהו תביעה נגדית. נתניהו דרשה מפרץ פיצוי כספי בגין הפרת סודיות, פגיעה בפרטיות ולשון הרע בסכום של כ-600 אלף שקלים.

ליליאן פרץצילום: חגי פריד
שרה נתניהו צילום: חגי פריד

הצדדים ביקשו מבית המשפט צו איסור פרסום על קיומו של הסדר הפשרה ועל תוכנו, אולם טרם התקבלה החלטה בעניין. הסדר הפשרה פורסם לראשונה בערוץ 2. הד"ר יוסי כהן, בא כוחה של שרה נתניהו ועו"ד אסף שרעף, המייצג את פרץ, סירבו להגיב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ