חקירת הרצח ברהט |

המשפחה ביקשה מהשייחים לסייע לאם שסבלה מדיכאון אחרי לידה

קרוב שהגיע לבקר עזב את הבית דקות לפני הרצח. בת ה-3 שנפצעה נותחה וחל שיפור במצבה. במשפחה מתקשים עדיין להבין את המניע של האם למעשה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חקירת רצח שלושת הילדים היום (רביעי) ברהט העלתה כי דקות לפני האירוע עזב את בית המשפחה קרוב שהגיע לביקור, וכי האם החשודה השתמשה בסכין לחיתוך בשר כדי לרצוח את ילדיה. מעדויות שהגיעו למשטרה עלה עוד כי לפני כמה ימים חשו בני המשפחה כי האם מתנהגת באופן מוזר, כנראה בשל דיכאון לאחר לידה. הם אף פנו לאחד השייחים ברהט כדי לנסות ולסייע לה.

מחר תובא האם להארכת מעצר, ובמשטרה מתכוונים להעביר את גופות שלושת הילדים לנתיחה שלאחר המוות. לבית החולים סורוקה בבאר שבע הגיעו עשרות בני משפחה וחברים כדי להיות עם אבי הפעוטה בת השלוש שנפצעה באירוע. מצבה של הפעוטה השתפר והיא יצאה מחדר הניתוח והועברה למחלקה הכירורגית בבית החולים. "האב בהלם", סיפרו, "הוא עדיין לא מעכל את מה שקרה היום. אנחנו מקווים שהוא יצליח להתאושש ולהיות חזק בשביל הבת שלו. זה מקרה מזעזע שאף אחד מבני המשפחה לא ציפה לו".

סבם של הילדים סיפר כי אחד מבני המשפחה רץ אחרי האם והבחין בה מתמוטטת. "היא צעקה 'אני הרגתי את הילדים שלי, אני לא מבינה מה עשיתי'", הוסיף, "הדודה התקשרה למשטרה בטלפון שהיה מלא בדם. אני לא מבין מה עבר עליה. היא כל הזמן בכתה וצעקה. היה שם משהו שדומה לגרזן על הרצפה".

בעלה של החשודה עובד כחשמלאי בבאר שבע, ולדברי הסב, מצבה הכלכלי של המשפחה היה טוב. "הוא מרוויח טוב, והם התכוונו לבנות בית ליד הבית שלי" ,הוסיף, "קשה לנו מאוד עכשיו. לא היו סימנים שהראו שזה מה שהולך לקרות". השייח' סולימאן אבו-בלאל סיפר כי גם הוא לא ידע על מצוקה כלכלית ממנה סבלה המשפחה או מבעיות אחרות בין בני הזוג. "אנחנו פשוט לא מעכלים את מה שקרה", הוסיף.

קרובת משפחה נוספת סיפרה כי החשודה אהבה את ילדיה והתקשתה להבין את מניעיה למעשה. "דיכאון אחרי לידה גורם להרבה דברים, וכנראה שמשהו עבר עליה", הוסיפה, "אני עדיין לא מאמינה שדבר כזה יכול לקרות. היא היתה אמא טובה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ