קב"ט, מאבטח ומהנדס מחשבים חשודים בשוד ב"טיב טעם"

השלושה נעצרו בשבועות האחרונים בחשד למעורבות בשני מעשי שוד של כמיליון שקלים בסניף בראשון לציון. שניים מהם מובאים להארכת מעצר

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ

שלושה בני אדם נעצרו בשבועות האחרונים בחשד למעורבות במעשי שוד בסניף "טיב טעם" בראשון לציון. אחד החשודים נעצר לפני כשבועיים, דקות לאחר ששדד את קופת הסניף והשתלשל מגג המבנה באמצעות חבל סנפלינג.

החשוד, לב לוביקו, מהנדס מחשבים במקצועו, טען כי היה שותף גם לשוד באותו הסניף לפני שנה. לטענת לוביקו, במעשי השוד הוא פעל יחד עם מיכאל רייזר, קצין הביטחון של הסניף, ויורי מרון, עובד בצוות האבטחה.

בשוד הראשון, שאירע באוקטובר בשנה שעברה נשדדו כמיליון שקלים מקופת פידיון סוף השבוע. השלושה תועדו במצלמות האבטחה כשהם אוזקים את המאבטחים ומאיימים עליהם באקדח ובגרזנים. למשטרה לא היה קצה חוט לפענוח מעשה השוד הראשון, ורק לאחר מעצרו של לוביקו התאפשרו המעצרים הנוספים. שניים מהחשודים במעשים יובאו היום (חמישי) להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.

סניף טיב טעם בראשון לציוןצילום: תומר אפלבאום

קצין הביטחון מיכאל רייזר, בן 30, הכחיש את מעורבותו באירוע. "הייתי המום מהאנשים שעשו את זה", אמר רייזר היום בבית המשפט. "היה לי קשה לראות את זה במצלמות האבטחה. המעצר הזוי מבחינתי. אני יושב שבועיים במעצר ועד לרגע זה אפילו לא אמרו לי במה אני חשוד. אף אחד לא חוקר אותי". רייזר טען כי הוא לא עובד בסניף הזה למעלה מחצי שנה. גם החשוד הנוסף יורי מרון הכחיש את מעורבותו וטען כי "אני לא יודע מה הם רוצים ממני. אין לי קשר לכל הסיפור הזה". 

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ