המשטרה סיכלה שני ניסיונות חיסול של דומרני

המשטרה חושדת שקבוצת עבריינים חברה לארגון הפשע של האחים אברג'יל כדי לחסל את העבריין הבכיר וחברו בירי טיל לעבר ביתו של דומרני

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

המשטרה סיכלה באחרונה ניסיון חיסול של העבריין שלום דומרני, שמוגדר כיעד ראשי של המשטרה - כך הותר היום (שלישי) לפרסום. החיסול, שתוכנן בירי טיל לעבר ביתו, נמנע בעזרת עבריין שסייע למשטרה. כתב אישום נגד ארבעה מעורבים בפרשה, שנעצרו לפני כשלושה שבועות, יוגש מחרתיים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

מהחקירה עולה כי האחים דודו ומאור מגידיש חברו לעבריין פיני מזרחי, ששוחרר מהכלא לפני כחודש, כדי לחסל את דומרני בביתו. התוכנית היתה לירות טיל על הבית מכף של טרקטור, סמוך לבית העלמין במושב עוצם שבחבל לכיש.

ראשית הפרשה לפני כחודש, כאשר הושלך רימון רסס לעבר ביתו של העבריין רזיאל רווח באשקלון - המטע לא התפוצץ עקב תקלה. בחקירת ימ"ר לכיש התברר כי האחראי לניסיון החיסול הוא מזרחי, שהסתכסך עם העבריין בעת שריצה עמו מאסר. בהמשך התברר כי מזרחי אף חבר אל בני משפחת מגידיש, שלדברי המשטרה מקיימים קשר הדוק עם ארגון הפשע של האחים אברג'יל במטרה לחסל את דומרני ואנשי ארגונו.

פיני מזרחי בעת הארכת מעצרו, שלשוםצילום: אילן אסייג

"הצלחנו לגייס את אחד החברים בארגון כסוכן ועד עבור המשטרה", אומר סגן ניצב שמעון פורטל, מפקד ימ"ר לכיש. "הם עשו עבודת הכנה לקראת חיסולו מומי קסנטיני – שעל פי החשדות הוא חבר בארגונו של דומרני. לאחר מכן הם ביקשו לחסל את שלום דומרני בעצמו". לדברי פורטל, "הם היו אובססיביים לגבי הרצון לבצע חיסול והחליטו להוציא שופל-טרקטור ולחסל את דומרני בביתו באמצעות טיל". כאשר למשטרה הגיע מידע על הכוונה לחסל את דומרני, היא הזהירה אותו ואז ביצעה את המעצרים. לדברי גורמים במשטרה, "דומרני וחבריו ידעו מי עומד מאחורי ניסיון החיסול ולא התכוונו לשבת בשקט נוכח המעשה".

במעצר ארבעת החשודים נתפס גם אקדח 9 מ"מ, שעל פי החשד שימש את פיני מזרחי בניסיון חיסול נוסף של דומרני. לדברי גורם במשטרה, "החבורה ניסתה לקנות רובה צלפים אך זה לא עלה בידה. באחת הפעמים הגיע פיני מזרחי לעבר ביתו של דומרני עם נשק, אך דומרני לא שהה בבית וחייו ניצלו". דומרני העתיק את מגוריו אל מרוקו, אולם שב בחודש שעבר לישראל, למה שהוגדר כחופשת חג.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ