גבר כבן 61 נדקר למוות בביתו בשרון; ככל הנראה הפתיע פורצים

הנרצח סעד עם בני משפחתו בחצר הבית, וקם מהשולחן להביא לחם. ככל הנראה, כשנכנס לביתו הפתיע פורצים, שדקרו אותו מספר פעמים בחזהו

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

חשד לרצח בשרון: איציק אלגבי, בן 61, נמצא הערב (שני) ללא רוח חיים בביתו שבמושב אביחיל, עם סימני דקירה בפלג גופו העליון. צוות מד"א ניסה להחיות את האיש, אך נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה בודקת חשד לפיו הנרצח הפתיע פורצים כשנכנס לביתו.

דקות ספורות לפני התקרית בה נדקר, אלגבי ישב עם בני משפחתו ביחידת דיור שבחצר הבית והם אכלו יחד את ארוחת הערב. בשלב מסויים הוא קם ונכנס לביתו כדי להביא לחם. אז, ככל הנראה, הבחין בפורצים ובמקום החל מאבק. אלגבי נדקר מספר פעמים בחזהו והתמוטט בפתח הבית.

בני המשפחה שישבו בקרבת מקום לא שמעו דבר ולא הבחינו בנעשה. רק לאחר מספר דקות, כשהאב בושש לבוא, נכנס אחד מהנוכחים לתוך הבית והבחין בו מוטל סמוך לדלת.

זירת הרצח במושב אביחילצילום: נמרוד גליקמן

הנרצח היה מוותיקי מושב אביחיל. בתו מירב אמרה הערב, "אבא שלי היה אדם מקסים, אין לנו אויבים ואף אחד לא חיפש לפגוע בו. אנחנו עוד מנסים לעכל את מה שקרה". הבת סיפרה כי עם הוודע דבר מותו של אביה נמלא בית המשפחה בשכנים ומכרים, "כל המושב הגיע, כולם אהבו אותו".

פריצות לבתים הן לא אירוע נדיר במושב אביחיל, כך לפי שכנה של משפחת אלגבי. "הפריצות הן מכה", אמרה האישה, "כל יום אנחנו שומעים על פריצה בבית אחר. קל לפורצים להגיע לפה, לגנוב את מה שהם מחפשים ולברוח מהשדות. זה היה עניין של זמן עד שיקרה פה רצח". כוחות משטרה סורקים כעת את הגזרה בסיוע מסוק בחיפוש אחר החשודים, אך בינתיים איש לא נתפס.

איציק אלגביצילום: רפרודוקציה, נמרוד גליקמן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ