רופאה חשודה שסיפקה למאהב שלה סם שאתו רצח את שתי נשותיו

במשטרה סבורים כי הרופאה והמאהב שלה רצחו את שתי הנשים כדי לזכות בכספי הירושות שלהן. מעצר הרופאה הוארך בשלושה ימים

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ

הוארך בשלושה ימים מעצרה של הרופאה מאזור המרכז, שנעצרה אתמול (שני) בחשד שסייעה לבן זוגה ברצח של שתי נשים לפחות. המקרה הראשון אירע ב-1994 כאשר אשה נמצאה בדירה בקיבוץ באזור השרון ללא רוח חיים. לצדה של הנרצחת, אורית קופרשמיד, נמצאו כדורי שינה בתפזורת. מקרה המוות השני אירע ב-2009 בנסיבות דומות כאשר ג'ני מור חיים - שהיתה בת זוגו של קופרשמיד - מתה גם היא באותה דירה כשלצידה כדורי שינה מאותו הסוג. הגבר שהיה נשוי לשתי הקרבנות נחקר בזמנו במשטרה, אך החוקרים הגיעו למסקנה שהוא לא אשם במעשים.

הבוקר הובאה החשודה לבית משפט השלום בכפר סבא, והמשטרה מבקשת להאריך את מעצרה. בשלב זה אין עצורים נוספים מלבד הרופאה, אולם במשטרה סבורים שבימים הבאים ייעצרו עוד חשודים. בן זוגה של הרופאה, שבא לדיון בבית המשפט, עוכב לחקירה גם הוא. במשטרה עדין לא יודעים להעריך האם ישנם מקרים נוספים.

ב-2010 פורסם תחקיר בתוכנית "עובדה" בו עלה כי ייתכן והנשים נרצחו, למרות שהממצאים בזירה סימנו על חשד להתאבדות. במשטרה פתחו בחקירת האירועים, אולם עד היום לא הואשם אף אחד ברצח. כעבור זמן קצר, החליטו במשטרה להעביר את החקירה ליחידת ההונאה כדי לבדוק האם המניע לרצח הנשים היה על רקע של רצון המבצעים לזכות ברכוש של הקורבנות, משום שהצוואות שהותירו אחריהן העבירו את כל רכושן לידי בן זוגן.

הרדמה בבית חוליםצילום: ניר קידר

לאחרונה החליט מפקד מחוז מרכז במשטרה להעביר את התיק לידי ימ"ר מרכז שפתח את החקירה מחדש על בסיס כיוון הרצח שעלה מתחקיר התוכנית "עובדה".

בימים האחרונים עלה החשד כי רופאה, שעובדת באחד מבתי החולים הפרטיים והיוקרתיים באזור תל אביב, מעורבת באירוע המסתורי. על פי המידע שהתקבל, עלתה האפשרות שאותה חשודה ניהלה קשרים אישיים עם בן זוגן של הנרצחות. בימ"ר בודקים אם במסגרת הקשר בין השניים, הם החליטו לבצע את הרצח כדי לחזק את היחסים ביניהם ולזכות ברכוש הקורבנות. במשטרה סבורים שהרופאה המרדימה ניצלה את הידע המקצועי שלה כדי לגרום למותן של הנשים בצורה שבה ניתן יהיה לטשטש את אופן ביצוע הרצח, כך שייראה כאילו מדובר בהתאבדות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ