יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

משטרת ישראל מחפשת אחר צ'רלי אבוטבול שמוגדר כראש ארגון פשיעה. על פי החשד, אבוטבול ואנשיו חטפו וכלאו תלמיד ישיבה מהצפון, לאחר שהתבקשו לעשות כן בידי רב הישיבה. עד כה, עצרה המשטרה שמונה חשודים בפרשה, ובהם אשתו של אבוטבול, אולם הוא עצמו עדיין מבוקש לחקירה.

האירוע החל לפני מספר שבועות כאשר נפרץ ביתו של הרב בצפון הארץ. מהבית נגנבו מאות אלפי שקלים במזומן. נאמני הרב חשדו כי אחד מתלמידי הישיבה עומד מאחורי הפריצה, ואיימו עליו כדי שיחזיר את השלל. תלמיד הישיבה הכחיש כל קשר לפריצה.

מקורבי הרב החליטו, ככל הנראה באישורו, לפנות לצ'רלי אבוטבול כדי שאנשיו ילחצו על התלמיד להודות ולהחזיר את הכסף. על פי החשד, אנשיו של אבוטבול הגיעו לצפון, לכדו את תלמיד הישיבה, כפתו וחטפו אותו. התלמיד נכלא ביחידת דיור בבית פרטי בעיר נתניה. במקביל אנשיו של אבוטבול חיפושו בחדרו של תלמיד הישיבה אולם עד לרגע זה לא נמצא כסף.

צ'רלי אבוטבול (עם אזיקים) בבית משפט ב-2010צילום: אלון רון

במשטרה חושדים כי אנשיו של אבוטבול כפתו את התלמיד בדירה בנתניה, חסמו את פיו והיכו אותו בכל חלקי גופו, במטרה להוציא ממנו וידוי ולספר להם היכן החביא את הכסף. כעבור שעות בהן היה כלוא בנתניה, הצליח בחור הישיבה להשתחרר מכבליו והצליח להימלט מהמקום. מיד לאחר מכן התלמיד הגיע למשטרה, וזו החלה בחקירה סמויה של המקרה.

בשבוע שעבר הפכה החקירה, המנוהלת בידי היחב"ל, לגלויה וכמה חשודים נעצרו. היום (שלישי) הגיעו החשודים לבית משפט השלום בראשון לציון שם הוארך מעצרם. במשטרה סבורים שיגיעו לצ'רלי אבוטבול בזמן הקרוב וייתכן כי יסגיר את עצמו בקרוב. גם אשתו של אבוטבול נעצרה כדי לנסות ולהבין היכן מסתתר בעלה.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ