בן 28 נורה למוות בידי שני מתנקשים במסעדה בטירה

שני רעולי פנים ירו למוות בצעיר בעת שסעד במקום. הוועדה למניעת אלימות בעיר שוקלת להכריז על שביתה במחאה על מעשי האלימות בטירה

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ

תושב טירה בן 28 נורה הערב (שישי) למוות בעת שישב במסעדה בעיר. בסביבות השעה 22:00 נכנסו למסעדת "שיפודי השמן" בעיר שני רעולי פנים. הם ניגשו אל הקורבן וירו בו מטווח קצר מספר כדורים שפגעו בפלג גופו העליון וכן ברגליו. זמן קצר לאחר מכן הגיעו למקום כוחות ביטחון והצלה. צוות של מגן דוד אדום פינה את הגבר שנורה לבית החולים מאיר בכפר סבא כשהוא במצב אנוש. לאחר הגעתו, קבע הצוות הרפואי בבית החולים את מותו.

בשעתה הירי, נכחו במסעדה סועדים רבים. בין האורחים היה גם ח"כ ג'מאל זחאלקה (בל"ד). בשאר עיראקי, תושב העיר שישב בזמן החיסול עם זחאלקה סיפר ל"הארץ": "ישבנו בתוך המסעדה. בהתחלה לא ראינו דבר, רק שמענו ירי וחשבנו שהירי מגיע מחוץ למסעדה. ירדנו כולנו מתחת לשולחנות, ורק לאחר מכן הבנו ששני רעולי הפנים נכנסו לתוף המסעדה והרגו את האדם חמישה מטרים מאיתנו".

עדי ראייה נוספים סיפרו שהנרצח ניגש לבר הסלטים ועמד בסמוך לילדה קטנה שהייתה שם עם אביה. עך פי העדויות, אחד המתנקשים דחף את הילדה, ככל הנראה כדי למנוע פגיעה בה, והשני ירה בנרצח מספר כדורים כשהוא עומד סנטימטרים מהילדה הקטנה ואביה.

זירת הרצח בטירה, הלילה

לאחר הרצח, החליטה הוועדה למניעת אלימות בטירה לכנס ישיבת חירום בנוכחות ראש העיר. במהלך הישיבה יוחלט האם להכריז על השבתה של המסחר בעיר במהלך השבת במחאה על מעשי האלימות.

תגיות:

תגובות