לאחר 7 שנים: פוענח רצח הנער שלומי נוי

בעקבות מידע מודיעיני חדש נעצר חשוד ברצח וכן שלושה מחבריו, החשודים בסיוע. המשטרה: הנער הוכה למוות בגלל סכסוך על מכירת אופנוע

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

שבע שנים לאחר רצח הנער שלומי נוי בן ה-17 ממודיעין, הותר היום (שני) לפרסום כי נעצר חשוד במעשה, וכן שלושה חשודים בסיוע לרצח.

עמית טוויל, בן 32 תושב גבעת שמואל, חשוד כי ביום הרצח בא עם שלושה אנשים נוספים לבני ברק – למקום שבו שהה באותה שעה נוי. על פי החשד, כאשר הארבעה הבחינו בנער, יצא טוויל מהרכב כשהוא אוחז במוט ברזל והחל להכות את נוי בכל חלקי גופו עד שאיבד את הכרתו. נוי הובהל לבית החולים, אך מת מפצעיו. במשטרה טוענים כי כל החשודים השאירו אותו מתבוסס בדמו ונטשו את הזירה. הרקע למעשה, כך על פי החשד, הוא סכסוך שהתגלע בין נוי לטוויל בעקבות עסקה למכירת רכב.

חלק מהחשודים נעצרו מיד לאחר הרצח, בעקבות מידע שהועבר למשטרה על הריב בין נוי לטוויל. ואולם הם הצליחו להמציא אליבי ושוחררו.

אלא שבאחרונה קיבלו החוקרים במרחב דן מידע מודיעיני חדש לפיו גם בין שניים מהחשודים התגלע סכסוך. במשטרה החליטו לעצור אחד מהם ולנסות לקבל ממנו גרסה שתשפוך אור על הפרשה. התחילה ניסה החשוד לשמור על הגרסה אותה מסר לאחר הרצח, אולם לאחר כמה שעות נשבר, הודה בחלקו במעשה ושיחזר באוזני החוקרים את רגעי הרצח.

היום האריך בית משפט השלום בתל אביב את מעצרם של החשודים בחמישה ימים, ובקרוב יוגשו נגדם כתבי אישום. בני משפחתו של נוי נכחו בדיון. המשטרה עדיין מחפשת אחר חשוד נוסף בפרשה, תושב ראשון לציון שעל פי החשד, היה יחד עם טוויל וחבריו בזמן הרצח.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ