הטלפון של ראש לשכת מנכ"ל משרד רה"מ נגנב

המכשיר הכיל מיילים ממשרד ראש הממשלה, מועדי הפגישות של נתניהו עם גורמים שונים ופרטי יצירת קשר עם בעלי תפקידים רגישים. תלונה הוגשה במשטרה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

הטלפון הסלולרי של ראש לשכת מנכ"ל משרד ראש הממשלה נגנב אתמול (שלישי) בזמן שעשתה קניות בקניון רמות בירושלים. הטלפון של נחמה מזל, ראש לשכתו של הראל לוקר, הכיל מיילים ממשרד ראש הממשלה ומועדי פגישות של ראש הממשלה עם גורמים שונים. בנוסף, בזיכרון הטלפון היו גם פרטי יצירת הקשר עם שרים, חברי כנסת וגורמים נוספים בעלי תפקידים רגישים.

ראש הלשכה מזל הגישה אתמול בערב תלונה על גניבת הטלפון בתחנת משטרת שפט בירושלים. מהתלונה עולה כי מזל הבחינה שהטלפון נעלם כשעשתה קניות בקניון רמות. בשל הרגישות והמידע שבמכשיר, בייחוד בתיבת המיילים, היא ניגשה לתחנת המשטרה במהירות, שם הגישה תלונה. עוד ציינה מזל בתלונה כי הטלפון פתוח למיילים של משרד ראש הממשלה, שם מתקבלים נתונים רגישים ולוחות זמנים של ראש הממשלה.

משטרת ישראל פתחה בחקירה בניסיון להחזיר את הטלפון שנגנב. בשלב זה לא ברור אם מי שגנב את מכשיר הטלפון ידע על המידע שהוא עשוי להכיל או שהוא גנב אותו למטרת רווח מהיר מבלי להבין שמדובר בטלפון של בעלת תפקיד רגיש במדינה.  

משרד ראש הממשלה. הטלפון הכיל נתונים רגישיםצילום: תומר אפלבאום

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ