הנערה בת ה-17 שרצחה את בעלה השני: לא רציתי להתחתן, עברתי ייסורים רבים

בני משפחתה של הנערה טוענים כי הנישואים ביום רביעי היו מרצון אולם סניגורה טוען את ההפך: "המנוח ניסה לבצע בה מעשים מיניים בניגוד לרצונה"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (שישי) עד יום חמישי בשבוע הבא את מעצר הקטינה בת ה-17 מתל שבע שחשודה ברצח בעלה בן ה-40 אמש בעומר. בבית משפחתה של הקטינה בתל שבע עדיין לא מעכלים את האירוע. בני המשפחה מספרים כי "ביום רביעי האחרון הייתה פה חתונה, מי תיאר שיהיה דבר כזה? מי חשב? הם היו שמחים. היתה מוסיקה ושתייה. היא לא אמרה לנו כלום. הכל היה רגיל".

לדבריהם, "כל מי שהיה בחתונה הופתע לשמוע על הדבר הזה". אני המום אמר ל"הארץ" כי "אני עדיין לא מאמין שזה קרה". אב המשפחה טוען כי דווקא ביתו רצתה להתחתן עם בן זוגה. "בערב שזה קרה היא התקשרה אליי לאחר מכן כשהיא פורצת בבכי ואמרה לי: 'דקרתי אותו'. אני לא הבנתי במה מדובר בגלל שהיא לא הפסיקה לבכות. מישהי שהייתה במקום הסבירה לי מה קרה ועד שהגעתי לעומר לקחו אותה".

בני המשפחה מספרים כי נישואיה לנרצח היו השניים של הקטינה שהתגרשה מבעלה הראשון. "היא בלעה כדורים ורצתה להתגרש, היא אמרה שהיא לא רוצה לחיות איתו. הם התגרשו והיא באה לגור אתנו. הפעם החתונה היתה דרך שדכנית, היא לא התנגדה לחתונה", טען האב שהוסיף כי "אנחנו לא מתכוונים להתנתק ממנה". 

עם זאת, גורמים המעורים בפרטי החקירה אמרו כי הנערה סיפרה שהיא לא רצתה להתחתן עם הגבר שהיה מבוגר ממנה ב-23 שנים והנישואים היו בניגוד לרצונה. עו"ד תומר אוריינוב מהסנגוריה הציבורית המייצג את הקטינה אמר כי "אלה נישואים שניים, ובשניהם היא עברה ייסורים רבים. היא טענה שמספר שעות לפני האירוע המנוח ניסה לבצע בה מעשיים מיניים בניגוד לרצונה והתנהג כלפייה באגרסיביות. היא זאת שהזמינה את המשטרה לאחר האירוע".

אתמול אמר ל"הארץ" גורם בכיר במשטרה כי "זה מקרה נדיר שאנחנו לא מכירים כמוהו במגזר הבדואי בו אשה רוצחת את בעלה. פער הגילאים ביניהם מוסיף עוד תהיות למקרה". גורמים במגזר הבדואי אמרו גם כן ל"הארץ" כי "לא זכורים לנו מקרים כאלה בעבר. אנחנו מכירים דווקא מקרים שבו הנשים נרצחות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ