אב הכה את המורה של בנו בבית ספר בהוד השרון

המורה החרים את הטלפון של התלמיד, לאחר שזה דיבר בו בזמן מבחן. האב הגיע למקום והכה אותו, ובהמשך נעצר. ארגון המורים ישבית לשעתיים את הלימודים בבית הספר

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

אב שהכה הבוקר (שישי) את המורה של בנו אל מול התלמידים בחטיבת ביניים בהוד השרון נעצר אחר הצהריים ויובא מחר בפני שופט. ארגון המורים הודיע כי ישבית לשעתיים את הלימודים בבית הספר ביום ראשון, במחאה על המקרה.

במהלך מבחן בכיתה בבית הספר שנערך הבוקר דיבר התלמיד בטלפון נייד. המורה ניגש אל התלמיד, לקח ממנו את המכשיר, וחזר לשבת במקומו. התלמיד הודיע על המקרה לאביו. כחצי שעה לאחר מכן הגיע האב לבית הספר, ובנוכחות כל הכיתה דרש מהמורה להחזיר הטלפון. משזה לא הסכים, גרר אותו האב לחצר בית הספר והחל להכותו לעיני כל התלמידים.

המורה ההמום חזר אל התלמידים בכיתה על מנת שיסיימו את המבחן והחזיר לתלמיד את הטלפון. עם סיום השיעור, כשיצא מהכיתה, הוא הבחין באב שממתין לו במסדרון בית הספר. אז תקף האב את המורה בפעם השנייה.

הנהלת בית הספר גיבתה את המורה, שהגיש תלונה למשטרת כפר סבא. לאחר חקירה קצרה נעצר האב והוא יובא במוצאי שבת בפני שופט בבית משפט השלום בראשון לציון.

בעקבות האירוע החליט ארגון המורים על השבתת הלימודים בבית הספר ביום ראשון לשעתיים. במקביל, הציעה המשטרה לארגון המורים שלא להשבית את הלימודים, ופעול במשותף בשעתיים הללו להגברת המודעות נגד אלימות בקרב התלמידים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ