אסיר שהורשע ברצח ניצל חופשה מהכלא - ונמלט לסוריה

צעיר תושב טמרה יצא אתמול בבוקר לחופשה בת 12 שעות מכלא חרמון, ולא שב. שני קרובי משפחתו נעצרו בסמוך לגבול בצפון רמת הגולן

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אסיר שהורשע ברצח לפני מספר שנים ונידון למאסר של 20 שנה, ניצל את החופשה מבית הסוהר ונמלט אמש (שני) לסוריה. הצעיר, תושב טמרה, נמלט עם אדם נוסף, שזהותו עדיין לא ידועה.

סמוך לשעה 19:30 אתמול בערב, חיילי צה"ל המוצבים בצפון רמת הגולן זיהו נגיעה בגדר המערכת, סמוך לגבול עם סוריה. כוח של צה"ל בא למקום ועצר שני צעירים, בני 19 ו-21, תושבי ג'לג'וליה וטמרה. במקום היו סימנים לכך שעם השניים היה לפחות אדם אחד נוסף, שחצה את הגבול ועבר לסוריה.

בתחילה עלה חשד כי השניים עסקו בהברחת סמים, אך זה הופרך בחקירתם ביחידה המרכזית של המחוז הצפוני במשטרה. בחקירתם העידו כי סייעו לשני קרובי משפחתם להימלט לסוריה.

אחד הנמלטים הוא תושב טמרה, שרצח בשנת 2006 את עורסאן זועבי, בן 23 מטמרה. בעת ביצוע הרצח הוא היה קטין. הוא הורשע, נידון ל-20 שנות מאסר ונמצא בכלא מאז ינואר 2006. אתמול בבוקר יצא לחופשה מבית הסוהר וניצל זאת כדי להימלט לסוריה. זהותו של האדם הנוסף שנמלט לסוריה עדיין לא ידועה. המשטרה ממשיכה בחקירה ובבדיקת גרסת העצורים, שאחד מהם הוא אחיו של יאסין.

בשב"ס אישרו שאסיר מכלא חרמון לא חזר אמש מחופשה. אתמול דיווחו בני משפחתו של יאסין כי בעת שהחזירו אותו מבית הסוהר לחופשה בת 12 שעות אליה יצא בבוקר, ברח בנם מחניית בית הסוהר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ