משטרת ירושלים עצרה חשוד בפדופיליה שתקף ילדים רבים

החשוד סיפר שלקח כדורים לדיכוי היצר המיני. במקרה אחר הוגש כתב אישום נגד אליהו שפראן, אב לשבעה, המתגורר ביישוב סמוך לירושלים, בגין פגיעה ב-5 ילדות

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים15
ניר חסון
ניר חסון

משטרת ירושלים עצרה אתמול (רביעי) את תושב העיר, בן 50, בחשד לביצוע מעשים מגונים בילדים. החשוד נעצר לאחר שמשפחה שאירחה אותו בביתה התלוננה שתקף מינית את בתה. בחקירתו הודה האיש במקרים רבים של תקיפות מיניות של ילדים, שלא דווחו למשטרה.

מעצרו הוארך היום ב-6 ימים. החשוד נעצר על ידי שוטרי תחנת לב הבירה אתמול בערב בעקבות תלונה שהוגשה על ידי ילדה בת 11, תושבת מרכז הארץ. על פי התלונה החשוד תקף אותה מינית בזמן שהתארחה אצל קרובי משפחתה בירושלים. בחקירתו הוא הודה בביצוע המעשה ואף פירט באוזני החוקרים עוד 10 מקרים נוספים בהם תקף ילדים. רוב המקרים בוצעו בזמן שהתארח בבתים של משפחו חרדיות בירושלים.

בחקירה עלה גם שהגבר קיבל בשנה האחרונה טיפול תרופתי שנועד לדכא את הייצר המיני. הטיפול מומן בידי גורמים חרדים, על פי החשד נועד המימון למנוע הגשת תלונות למשטרה. במשטרה חושדים כי הגבר היה מעורב במקרים נוספים, מעבר לאלו שהוא הודה בהם.

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (חמישי) כתב אישום חמור נגד אליהו שפראן, בן 37, המתגורר ביישוב סמוך לירושלים, על ביצוע מעשה סדום, מעשים מגונים ועבירות נוספות, בחמש ילדות ביישוב.

שפראן הוא אב לשבעה ילדים, העובד כסופר סת"ם וחבר בכיתת הכוננות של היישוב. הוא היה בקשר טוב עם ילדי הקהילה. "הנאשם ניצל את פעילותו הקהילתית עם ילדי הקהילה, כמו גם את תמימותן של ילדות הקהילה הצעירות וביישנותן, כדי לבצע בהן עבירות מין במהלך שבע השנים הקודמות להגשת כתב אישום זה", נאמר בכתב האישום.  

לפי האישומים במקרה אחד ביצע שפראן מעשה סדום בחברה של בתו שהתארחה בביתו. במקרה אחר ביצע מעשים מגונים חמורים בילדות שהזמין למטבח בית הכנסת ביישוב.
את כתב האישום הגישה עו"ד זהר גיאת מפרקליטות המדינה, שצירפה לו בקשה למעצר שפראן עד תום ההליכים.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ