אישום: התחזה לצלם אופנה באינטרנט ושידל ילדות לבצע מעשים מגונים בעצמן

תושב העמקים בן 42 מואשם גם כי צילם בסתר בת משפחה קטינה כשרחצה במקלחת, ותיעד קטינות שהתארחו בביתו עם אימן

אלי אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלי אשכנזי

כתב אישום חמור בגין פדופיליה וביצוע עבירות מין בקטינות הוגש היום (חמישי) נגד תושב העמקים בן 42 בבית המשפט המחוזי בנצרת. לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין מייסא זועבי, הנאשם איתר את קורבנותיו באינטרנט, תוך שהוא עושה שימוש בזהויות בדויות, וגרם להן לבצע מעשים מגונים בעצמן. בנוסף, הוא הואשם כי צילם בסתר קטינות שהתארחו בביתו בזמן רחצה במקלחת.

כתב האישום מייחס לנאשם 16 אישומים בגין ביצוע מעשים מגונים, פרסום והצגת תועבה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הטרדה מינית, סחיטה באיומים והאזנת סתר שלא כדין. הוא נעצר לפני כשבועיים ולדברי המשטרה הודה בחקירתו בחלק ניכר מהמעשים שיוחסו לו.

החקירה החלה בשל תלונה שהתקבלה במחוז הצפוני של המשטרה לפני כשלושה חודשים מפי תושבת הצפון שסיפרה כי בתה, בת ה-9, מקבלת בצ'טים בקשות מוזרות וחריגות מאדם המגדיר עצמו כ"צלם אופנה". החקירה הועברה לידי מפלג הונאה מחוז צפון ובמהלכה עלה כי במהלך השנים האחרונות ביצע החשוד עבירות מין שונות בקטינות, בארץ ובעולם. לאור זאת, נוצר קשר גם עם האינטרפול לשם איתור קורבנות נוספים.

לפי כתב האישום, האיש נהג "לצוד" את קורבנותיו בעיקר באמצעות תוכנת סקייפ, המאפשרת שיחות וידיאו. הוא יצר לעצמו זהויות בדויות, בעיקר של גברים צעירים בשנות העשרים, והציג עצמו לעתים כסוכן דוגמניות או צלם אופנה, מקצועות אשר מעולם לא עסק בהם בפועל. לעתים הזדהה כתושב יוון. הוא פנה אל קטינות, הן בארץ והן בחו"ל, והחל בשיחה עמן, ושידל אותן לבצע מעשים מגונים בעצמן.

כתב האישום כולל גם עבירות שביצע כלפי בני משפחתו ואורחים בביתו, אותם תיעד במצבים אינטימיים באמצעות מצלמה נסתרת שהתקין בביתו. המצלמות הוסתרו במפזר החום בחדר המקלחת בבית אמו, וזאת ללא ידיעתה, וכן בחדר המקלחת בביתו.

בני ובנות המשפחה, בהם גם קטינים, תועדו כשרחצו במקלחת בבית האם, ובכתב האישום נטען כי הנאשם פיתח תשוקה אובססיבית כלפי בת משפחתו הקטינה, ושמר בתיקיות מיוחדות את הסרטים שבהם תועדה מתקלחת. במצלמה בביתו תיעד שתי קטינות אשר התארחו בדירתו עם אמן, מכרה של הנאשם, שביקשה ללון אצלו לפני השתתפותה בצליחת הכנרת.

סניגורו של הנאשם, עורך הדין שמואל ברזני, אמר כי אין מדובר בפרשת פדופיליה גדולה, כפי שמנסים להציג אותה. "הנאשם לקח אחריות על 5-4 מקרים וסיפק להם הסברים. לא מדובר במאות או אלפי מקרים, כפי שנטען", אמר ברזני. "זה אדם שניהל שיחות רבות באמצעות הסקייפ, אך אי אפשר להסיק מכך כי הן היו בעלות תוכן מיני". הוא ציין כי יגבש קו הגנה, לאחר שיראה את חומר החקירה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ