אם הנערה שהותקפה בחומצה: "היא חששה ממנו, אבל פחדה להתלונן"

"זה סיוט שהתממש", אומרת אם הצעירה שעלולה לאבד את ראייתה. על פי החשד, התוקף, קרוב משפחתה בן 52, נקם בה על כך שסירבה להתחתן אתו

ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים10
ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי

אמה של הנערה מנצרת המאושפזת ברמב"ם עם כוויות מחומצה אמרה ל"הארץ" כי בתה חששה שתותקף, אך פחדה להגיש תלונה במשטרה מפני שהחשוד בתקיפתה עקב אחריה. "כבר שבועות שהיא מתעוררת בלילות מפחד שאותו מפלצת יעשה לה משהו, וזה מה שהיה". הנערה בת ה-16 נכוותה קשות בפניה ובפלג גופה העליון, לאחר שבלילה שבין שני לשלישי פתח את חלון חדרה בן משפחתה, בן 52, והתיז עליה חומצה. על פי החשד, הרקע למעשה היה סירובה להנשא לו. האם התייחסה לאפשרות שבתה תאבד את מאור עיניה ואמרה כי היא "לא יכולה לסבול מחשבה כזאת, עבורי ועבור בתי זה סיוט שהתממש".

הנערה מאושפזת במצב קשה, אך לא נשקפת סכנה לחייה. עם זאת, ייתכן שתאבד את ראייתה. החשוד בתקיפתה גר בשכנות אליה, "הוא כל הזמן חיזר אחריה והיא הדפה אותו", מספרת האם, "איך תתחתן עם בן אדם בגיל של אבא שלה?".

עוד אמרה האם כי בעבר איים הגבר על בתה שאם תתארס עם אחר - ייפגע בה, "היא חששה מאוד. באותו לילה הוא הגיע לחלון החדר שלה יחד עם אדם אחר שאנחנו לא מכירים. הם פתחו את החלון ושפכו עליה את החומר. כולנו ישנו ופתאום שמענו את הצרחות שלה, 'אימא אני נשרפת, אני נשרפת', היא צרחה". האם הביעה תקווה כי המשטרה ומערכת בתי המשפט יחמירו עם התוקף.

הנערה פונתה אחרי המקרה לקבלת טיפול בבית חולים בנצרת, ולאחר מכן ליחידת טיפול נמרץ במחלקת ילדים ברמב"ם בחיפה. לדברי ד"ר מיקי הלברטל, הנוזל הרעיל פגע בפניה ואף חדר לדרכי הנשימה.

לבקשת התוקף, הוטל צו איסור פרסום על שמו. סנגורו של החשוד, עורך הדין סעיד חדאד, אמר כי מרשו מכחיש מכל וכל קשר למקרה. לדבריו, החשוד צפה בביתו במשחק כדורגל ששודר בטלוויזיה, כשלפתע שמע זעקות מבית סמוך. אז, הוא יצא החוצה לראות במה מדובר אולם הוא אינו מעורב במקרה".

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ