אמה של ילדה שנעלמה לפני 20 שנה טוענת שראתה אותה בחתונה ברמת גן

אלכסנדרה ברנדט נעלמה ב-1994. בני משפחתה אומרים שזיהו אותה, אך האשה טוענת: "יש לי משפחה משלי". עתה ממתינים לבדיקות דנ"א

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

כמעט 20 שנים לאחר שנעלמה ללא הסבר, בני משפחתה של אלכסנדרה ברנדט טוענים היום (חמישי) שראו אותה השבוע בחתונה ברמת גן. האשה שאותה ראו בני המשפחה טוענת שאין לה שום קשר לברנדט או אליהם, והסכימה לעבור בדיקות דנ"א, שתוצאותיהן צפויות להתקבל בשבוע הבא.

לפני שלושה ימים באה אמה של אלכסנדרה ברנדט, סווטלנה, לחתונה שנערכה ברמת גן – שם ראתה אשה בשנות ה-30 לחייה, שלדבריה נראית בדיוק כמו בתה אלכסנדרה, שנעדרת מאז שנת 1994. האם פנתה אל האשה אותה זיהתה כבתה וניסתה לשוחח עמה, אולם זו הכחישה שהיא בתה ועזבה את האירוע.

האם לא ויתרה, ויחד עם בתה השנייה גילתה כי האשה שחשבה שהיא בתה הנעדרת מתגוררת באשדוד. האם והבת הצעירה הגיעו לדירה באשדוד וניסו לברר עוד פרטים, אולם האשה שוב הכחישה כל קשר לסיפור. בני משפחת ברנדט התעקשו שהאשה היא אכן אלכסנדרה, והזמינו את המשטרה לביתה. שוטרי תחנת אשדוד גבו מהאשה עדות, בה היא הכחישה שוב כל קשר למשפחת ברנדט. "יש לי משפחה משלי", אמרה לשוטרים, והסכימה לבקשתם לעבור סדרת בדיקות שיוכיחו את צדקת דבריה. לאחר התשאול הראשוני העבירה משטרת אשדוד את הטיפול בחקירה למשטרת מחוז תל אביב. כאמור, בשלב זה ממתינים חוקרי המשטרה לתוצאות בדיקות ה-DNA, אולם כמה שוטרים סיפרו כי הדמיון החיצוני בין האשה שנראתה בחתונה ברמת גן לבין תמונת אלכסנדרה מילדותה "מפחיד".

הוריה של אלכסנדרה ברנדט, תהילה (סווטלנה) ומרק, לאחר שנעלמה ב-1994צילום: מיקי קרצמן

בשנת 1994 נעלמה הילדה אלכסנדרה ברנדט, שהיתה בת 11. היא נראתה לאחרונה בגן ציבורי ברמת גן. מאז ועד היום, כמעט 20 שנה, המשטרה לא מצאה קצה חוט בפרשה. לפני כ-10 שנים עלה שוב סיפור היעלמותה של ברנדט, כשנעצרו החאים קורידו שהורשעו בעבירות מין נגד קטינים. האחים הודו בחקירתם שרצחו את אלכסנדרה ברנדט וסיפרו לחוקרים כיצד רצחו אותה והיכן החביאו את גופתה. אולם לאר חיפושים רבים שלא הניבו דבר הודו השניים כי בדו את הסיפור מלבם כדי לזכות בתנאים טובים יותר בבית הכלא.

אלכסנדרה ברנדט, בגיל 11


תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ