האב שנעצר בחשד לרצח בתו בדרום שוחרר למעצר בית

גוברות ההערכות כי מותה של הנערה שגופתה אותרה בבאר סמוך ליישוב כסייפה נגרם כתוצאה מטביעה בלבד. לא נשלל החשד כי מדובר באירוע פלילי

יניר יגנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניר יגנה

האב מהדרום שנעצר בחשד שרצח אתמול את בתו בת ה-16 שוחרר אחר הצהריים (שני) למעצר בית. גופת הנערה אותרה אתמול בבאר סמוך ליישוב כסייפה. המשטרה חשדה בתחילה כי האב רצח את בתו בעקבות קשר רומנטי שממנו הסתייג, אך מאוחר יותר הוא שוחרר לאחר שגברו ההערכות כי מותה של הנערה נגרם כתוצאה מטביעה בלבד. יחד עם זאת, עדיין לא נשלל החשד כי מדובר באירוע פלילי.

אתמול בבוקר הגיע האיש אל תחנת משטרת העיירות וסיפר כי בתו נעדרת וכי הוא חושש שנפלה לבאר מים סמוך ליישוב כסייפה. השוטרים הזעיקו את אנשי יחידת הצוללנים המשטרתית והצוותים החלו לחפש אחר הנערה.

אנשי המשטרה רוקנו את הבאר עליה הצביע האב, ובשעות הערב מצאו בה את גופת הבת. משאותרה הבת, נפתחה חקירה לקביעת נסיבות מותה. במהלך החקירה נעצר האב בחשד שגרם למותה כיוון שזעם על קשר רומנטי שניהלה.

אתמול בערב כינס מפקד מרחב נגב של המשטרה, תת ניצב פרץ עמר, הערכת מצב ובסופה הוחלט להעביר את החקירה ליחידה המרכזית נגב. "נסיבות מותה של הנערה אינו ברורות, והמשטרה עושה מאמצים רבים כדי  להגיע לחקר האמת", אמר תת-ניצב עמר.

סנגורו של האב החשוד ברצח, עו"ד נתי טרבלסי, אמר בדיון הארכת המעצר כי האב מכחיש כל קשר לאירוע הרצח.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ