אלכסנדרה ברנדט לא נמצאה - כך קובעת בדיקת DNA

האם הביולוגית של הצעירה, שנעדרה בימים האחרונים, אותרה בשעת לילה מאוחרת. בדיקת מעבדה הוכיחה שהיא אכן האם

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

תוצאות בדיקות הדנ"א שהתקבלו הבוקר (רביעי) הוכיחו מעל לכל ספק שהצעירה שמשפחת ברנדט טענה שהיא בתה האובדת היא אינה אלכסנדרה ברנדט שנעדרה לפני כ-20 שנה, וכי אמה הביולוגית היא אכן האשה מאשדוד.

אמה הביולוגית של הצעירה מאשדוד, שהקשר בינה לבין המשטרה נותק ביום שבו היתה אמורה לתת את דגימת הדנ"א, אותרה אתמול בשעת לילה מאוחרת ונלקחו ממנה דגימות דנ"א, כדי לברר סופית אם היא אמה של הצעירה שזהותה היתה נתונה בספק. הדגימות הועברו למעבדה משטרתית שהיתה פתוחה כל הלילה, והיום בבוקר התקבלו תוצאות הבדיקות שהוכיחו מעל לכל ספק שהצעירה המדוברת אינה אלכסנדרה ברנדט. הנתק בין האם למשטרה נגרם כיוון שהמשפחה היא חרדית, ולפני שהסכימה האם לתת את דגימת הדנ"א התייעצה עם רבני הקהילה. בעצתם הסכימה לשתף פעולה. 

ביחידה המרכזית של משטרת מחוז תל אביב, שטיפלה בתיק מאז ההתפתחויות האחרונות בו, הודיעו שיסגרו את התיק בעקבות הממצאים החדשים.

בשבוע שעבר טענה סווטלנה ברנדט, אמה של הילדה אלכסנדרה שנעלמה מגן ציבורי ברמת גן בשנת 1994 ולא נראתה מאז, כי זיהתה את בתה האובדת בחתונה ברמת גן. הצעירה המדוברת הכחישה כל קשר למשפחת ברנדט והסכימה לעבור בדיקות דנ"א כדי להוכיח זאת. 

אלכסנדרה ברנדט, בגיל 11

בשנת 1994 נעלמה הילדה אלכסנדרה ברנדט, שהיתה בת 11. היא נראתה לאחרונה בגן ציבורי ברמת גן. מאז ועד היום, כמעט 20 שנה, המשטרה לא מצאה קצה חוט בפרשה. לפני כ-10 שנים עלה שוב סיפור היעלמותה של ברנדט, כשנעצרו האחים קורידו שהורשעו בעבירות מין נגד קטינים. האחים הודו בחקירתם שרצחו את אלכסנדרה ברנדט וסיפרו לחוקרים כיצד עשו זאת והיכן החביאו את גופתה. אולם לאחר חיפושים רבים שלא הניבו דבר הודו השניים כי בדו את הסיפור מלבם כדי לזכות בתנאים טובים יותר בבית הכלא.

        

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ