דנינו משנה כיוון

המשטרה צפויה לבדוק את תוכן המכתב נגד סער

במשטרה מתכוונים לפנות ליועץ המשפטי לממשלה בבקשה לחקור את תוכן המכתב, בנוסף למקור הזיוף. המפכ"ל: "עוד לא סיימנו את הבדיקה"

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

במשטרה משנים כיוון בפרשת . על אף הודעת המפכ"ל בשבוע שעבר, מתכוונים במשטרה לפנות ליועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, בבקשה לחקור את תוכן המסמך, בנוסף למקור הזיוף.

המפכ"ל רב-ניצב יוחנן דנינו הצהיר בשבוע שעבר על בימת בית הפרקליט בתל אביב כי "". הכוונה היתה למסמך שנשלח לראש הממשלה ופוליטיקאים בליכוד, בו מבקשת עובדת של שלא למנות אותו פעם נוספת לשר חינוך בשל מערכת יחסים לכאורה בינה לבינו, בהיותו ממונה עליה.

במכתב נטען כי סער ניהל קשרים רומנטיים עם עובדות נוספות שלו, כביכול תוך ניצול יחסי מרות. , טענו כי מעולם לא היה ביניהם יחסים וכי המכתב זויף על ידי אדם שמנסה לפגוע בהם. בהוראת היועץ המשפטי לממשלה, המסמך הועבר לבדיקת המשטרה.

לאחר עדותה של העובדת, מ"כ, הגיעו במשטרה למסקנה שהמכתב מזויף ודנינו הכריז על כך בפני כלי התקשורת. במשטרה אמרו כי יפתחו בחקירת מקור הזיוף אם היועץ המשפטי לממשלה יחליט על כך.

היום התייחס דנינו פעם נוספת לעניין, ורמז כי במשטרה מבינים שצריך להשלים בדיקה לא רק לגבי זיוף המסמך, אלא גם לגבי תוכנו: אם הטענות שעלו בו נכונות, גם אם לא נכתב על ידי מ.כ. "נשאלתי מה קורה עם הבדיקה של המסמך ועלה שהוא מזויף", אמר היום המפכ"ל בשיחה עם עיתונאים. "יש לנו עוד הרבה פעולות, גם בהיבט של הזיוף וגם בהיבטים נוספים. אם נחשוב שיש מקום לחקירה אנחנו נפנה ליועץ המשפטי לממשלה. עוד לא סיימנו את הבדיקה ואנחנו עושים ממש בימים אלו את ההשלמות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ