כתב אישום נגד שופך החומצה על הנערה מנצרת: חשש שתתארס לאחר

בני משפחתה של הצעירה, בן 51 וקטין בן 17, נאשמים בביצוע עבירות מין בה במשך תקופה ארוכה. לפי כתב האישום, המבוגר ביקש להינשא לה ונדחה

אלי אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלי אשכנזי

בשעות הבוקר היום (ראשון) הוגשו לבית המשפט המחוזי בנצרת כתבי אישום נגד גבר בן 51 וקטין בן 17, תושבי נצרת, המייחסים להם ביצוע עבירות מין, וכן עבירה של חבלה בכוונה מחמירה כנגד הנאשם המבוגר .

מכתב האישום, שהוגש על ידי פרקליטות מחוז הצפון, באמצעות עו"ד ליאורה חילו, עולה כי שני הנאשמים, קרובי משפחה זה של זה וקרובי משפחתה של המתלוננת, ביצעו בבת ה-16 עבירות מין במשך חודשים ארוכים. במהלך תקופה זו ביקש הנאשם המבוגר להינשא למתלוננת, אך משפחתה סירבה לבקשה. עוד מתאר כתב האישום כי בתחילת פברואר האחרון, נודע לגבר כי בכוונת המתלוננת להתארס לאחר, וכי חשש שאירוסיה של הנערה ירחיקו אותה ממנו כך שלא יוכל עוד לכפות עליה יחסי מין.

ביום 18.2.2013, מוסיף ומפרט כתב האישום, סמוך לשעה 23:30, דפק הנאשם המבוגר על חלון חדרה של הנערה וכשזו פתחה את החלון, שפך על ראשה ועל פניה חומר מסוג חומצה הידרוכלורית - ונמלט מהמקום. כתוצאה ממעשיו, נגרם לנערה נזק בלתי הפיך בשתי עיניה.

הנאשם המבוגר. שפך חומצה על הנערה דרך חלון חדרהצילום: גיל אליהו

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את שני הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם ובית המשפט נענה לבקשתה. במקביל, בית המשפט הוציא צו איסור פרסום גורף על פרטי הפרשה, למעט התמצית שהותרה לפרסום, עד למתן החלטה אחרת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ