תושב חולון חשוד במכירת חומרי פדופיליה באינטרנט

לחשוד רקע פלילי, חלקו קשור בעבירות פדופיליה והחזקת חומרי תועבה, ובעבר אף נמלט ממאסר בזמן שיצא לחופשה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

המשטרה עצרה תושב חולון בן 42 בחשד שייצר והפיץ חומר פדופילי ברשת. לחשוד רקע פלילי, חלקו קשור בעבירות פדופיליה והחזקת חומרי תועבה, ובעבר אף נמלט ממאסר בזמן שיצא לחופשה של 48 שעות.

בשלושת החודשים האחרונים ניהל מפלג עבירות מחשב ביחידת להב 433 חקירה סמויה נגד החשוד בשיתוף עם משטרות זרות, שבה נתפס מעביר חומר פדופילי ברשת ללקוחותיו. במקביל קיבלה היחידה מידע שלפיו החשוד נוהג לצאת מישראל למדינות שונות בחו”ל, בהן הוא מביים ומתעד אקטים מיניים של קטינים לצורך שיווקם לאתרים פדופיליים. המידע הראשוני שהגיע למשטרה עסק בקטינה בת 11 שנהג החשוד לצלם. את תמונותיה מכר במדיות דיגיטליות שונות ללקוחות ברחבי העולם. מאחר שכל צילומי הקטינה נעשו בחו”ל נעזרו החוקרים בפרקליטות תל אביב ובמחלקה הבינלאומית בפרקליטות המדינה. כמו כן סייעו להם רשות המכס וההגירה האמריקאית והאינטרפול.

לאחר מעצרו של החשוד, הגיעו החוקרים לביתו ומצאו שם מחשבים וחומרים המחזקים את הראיות נגדו. אתמול הובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט בראשון לציון. השופט מנחם מזרחי קבע שקיים חשד סביר כי החשוד ביצע את המעשים המיוחסים לו והחליט להאריך את מעצרו בשבעה ימים נוספים. במשטרה בודקים כעת אם החשוד פעל לבדו או שהיה חלק מרשת גדולה יותר בארץ ובחו”ל. סנגורו של החשוד ביקש מבית המשפט לאסור את פרסום שמו ותמונתו בעוד נציגי המשטרה התנגדו לבקשה, בטענה כי קיים חשד שקטינות נוספות נפלו קורבן למעשיו וכי רק חשיפת זהותו תעודד אותן להתלונן נגדו. השופט דחה את בקשת הסנגור, אולם עיכב את הביצוע ב-24 שעות. 

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ