תושב עראבה מואשם שרצח צעיר בגלל שדיבר עם ארוסתו

לפי כתב האישום, הצעיר איים כמה פעמים על הנרצח כי יפגע בו אם לא יתנצל בפני הארוסה. לפני כחודש, מימש את איומו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד שאפא (עבד) מוסטפא, תושב עראבה בן 22, בגין רצח עלי עאסלה, גם הוא מהיישוב. הסיבה לרצח היתה חשדו של הנאשם כי המנוח יצר קשר טלפוני עם ארוסתו. כתב האישום הוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה על ידי נציגת הפרקליטות, הדס רוזנברג-שיינרט.

מכתב האישום עולה כי בין החודשים מאי-יוני בשנה שעברה, נתגלע סכסוך בין הנאשם לבין המנוח עקב חשדו של הנאשם כי המנוח יצר קשר טלפוני עם ארוסתו.

על רקע זה, דרש הנאשם מהנרצח להתנצל בפני ארוסתו ומשפחתה ואף איים עליו בהזדמנויות שונות כי יפגע בו אם לא יעשה כן. המנוח סרב להיענות לדרישה, אם כי נפגש עם הנאשם בנוכחות אחרים, בניסיון להביא לפיוס בין הצדדים.

עוד עולה מכתב האישום כי באחד הלילות בסוף מארס, בשעה שהנאשם וחבריו נסעו בישוב, הוא הבחין במנוח, אשר ירד מרכב והלך לעבר ביתו. הנאשם נסע בעקבותיו עד שנעצר סמוך לכניסה לחצר ביתו של המנוח. הנאשם ואדם נוסף, אשר זהותו אינה ידועה, ירדו מן הרכב כאשר הנאשם מצויד בסכין, ותקפו את המנוח בחצר ביתו. 

במהלך התקיפה דקר הנאשם את המנוח בסכין בעוצמה רבה בבטנו וכן במותנו ובירכו. הנאשם חדל ממעשיו ונמלט מהמקום רק לאחר שהבחין באחיו של המנוח, אשר יצא לחצר למשמע צעקותיו של אחיו, שמת מפצעי הדקירה. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ