המאבטח שירה באשתו לעיני בתם מואשם ברצח

על פי כתב האישום, המאבטח ירה באשתו תוך שהוא אומר: "יא ארורה". בתם בת ה-14 תשמש כעדה מרכזית בתביעה

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

כתב אישום באשמת רצח הוגש הבוקר (שישי) לבית המשפט מחוזי מרכז נגד המאבטח שירה באשתו במהלך נסיעה באוטו ולנגד בתם בת ה-14. מפרטי כתב האישום עולה שהאשה הודיעה לבעלה שבועיים לפני האירוע שברצונה להתגרש ממנו. היא עזבה את הבית עם שתי בנותיה ועברה לגור בבית אחותה, אך הבעל לא השלים עם החלטתה.

גרסתו של הנאשם, מאבטח בן 52 מאזור המרכז, היא כי מדובר בתאונת נשק והוא אינו טוען לאי שפיות. יחד עם זאת, מיד לאחר האירוע הודה בפני שוטר שהגיע לזירה שביצע את המעשה בשל כך שהאשה מיררה את חייו וכי מדובר ב"אי שפיות".

האירוע התרחש ב- 26 במארס, כאשר בשעות הצהריים ביקש הנאשם מאשתו לאסוף אותו בשעות הערב על מנת להסיע אותו לפתח תקוה. המכונית המשותפת של בני הזוג נותרה בחזקתה של האשה והיא נהגה להסיע אותו מדי פעם כשביקש. היא הגיעה לאסוף הנאשם מבית אביו בשעה 20:50. על פי כתב האישום, הנאשם נכנס לרכב כשהוא מצויד באקדח שאותו היה אמור לשאת רק בהקשר לעבודתו כמאבטח, טמן אותו בחגורת מכנסיו והתיישב במושב הקדמי של הנוסע בסמוך לאשתו. השניים אספו את שתי בנותיהם והורידו אחת מהן אצל חברה המתגוררת בפתח תקווה.

זירת הרצח בפ"ת, הערבצילום: ניר קידר

במהלך הנסיעה שוחחה האשה עם בעלה וניסתה לשכנע אותו שמהלך הגירושין יהיה נכון לשניהם. כשהתקרבו לצומת גנים בכביש בין פתח תקווה לראש העין ביקש הגבר מהאשה לעצור בצד הדרך בטענה כי עליו לרדת שם. בעוד הם משוחחים, שלף האב את האקדח, דרך אותו, אחז בידו השמאלית בראשה. וירה ירייה אחת בראשה תוך שהוא אומר לה "יא ארורה", וזאת לנגד עיני בתם הקטנה ששהתה באותו זמן ברכב, ונמלטה מיד מן המקום. על פי כתב האישום, לאחר מכן, ירה הבעל ירייה נוספת כיוון שלא היה בטוח שהיא אינה בין החיים.

בתם בת ה-14 תשמש עדת התביעה המרכזית. היא נתנה עדות מפורטת ושחזרה את האירועים ולטענת התובעת בתיק מטעם פרקליטות מחוז מרכז, עו"ד קרן לוי, חוות הדעת של המכון לרפואה משפטית עולה בקנה אחד עם עדותה.

סניגורו של הנאשם עו"ד אבי חימי מסר ש"הנאשם עומד על גרסתו שמדובר בתאונה מצערת וכואבת וכי לא חפץ במותה של המנוחה בשום פנים ואופן. גרסתו תיבחן עד דוק במהלך ניהול המשפט ואשמתו תיקבע אך ורק בבית המשפט ולא בכיכר העיר".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ