נעצר זוג הורים שבנם התלונן בפייסבוק כי הם מכים אותו

קצין סיור נשלח לבית ההורים בחיפה לאחר שסיפר ברשת החברתית כי הוריו נוהגים להכותו בעזרת מקלות וחגורות. מעצר ההורים הוארך עד מחר

אלי אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלי אשכנזי

שוטרי תחנת חיפה עצרו אתמול (שבת) זוג הורים תושבי העיר, לאחר שבנם בן ה-14 התלונן בדף הפייסבוק של המשטרה כי הוריו מכים אותו.

דבריו של הנער התפרסמו ביום שישי בערב ובין השאר כתב: "כבר מגיל שמונה הורי היו מרביצים לי באופן קבוע. תמיד כשהיה ריב במשפחה ולא הייתי קשור אליו, והייתי יוצר קשר עין עם אבי הוא היה מתעצבן וחובט בי מכות חזקות ולפעמים גם עם חגורות". הנער כתב כי למרות שהוא מצטיין בלימודיו וזוכה למחמאות על כך, הוריו אינם מרוצים ממנו.

הוא ציין כי כבר ארבע שנים הוא "מחזיק את הדברים בבטן", אבל חשש עד כה לפנות למשטרה או ליועצת בבית הספר מחשש כי הוריו יחשבו שהוא בושה למשפחה. "ההורים שלי חושבים תמיד שאני לא מספיק ילד טוב בשבילם. הנני נמוך קומה ושמן ותמיד שאני שוכח מהדברים האלה תמיד הם צריכים להזכיר לי כמה אני כזה", כתב.

בעקבות הדברים, רב-פקד שרון ימינך, ראש יחידת המדיה של המשטרה, יצר קשר עם הנער וקיבל ממנו פרטים נוספים. המידע הועבר לתחנת המשטרה בחיפה, בפיקודו של ניצב משנה אבי אדרי. קצין סיור נשלח לבית המשפחה וההורים נעצרו. אמש האריך בית משפט השלום בחיפה את מעצרם עד למחר.

בתחנת המשטרה הודה האב כי היכה את בנו, אך הכחיש כי עשה זאת באמצעות חגורה או מקל מטאטא, כפי שטען בנו.

הססטוס של הנער בפייסבוק

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ