חשד: גבר רצח את אחיו באשקלון בגלל ויכוח

מהמשטרה נמסר כי הדוקר הסביר בחקירתו כי ביצע את המעשה מכיוון שאחיו נהג להעליב אותו. עוברי אורח עיכבו אותו עד שהגיעה המשטרה

יניר יגנה
יניר יגנה

חשד לרצח באשקלון: צעיר בן 24 חשוד שדקר למוות את אחיו הגדול בן ה-25 לאחר ויכוח שפרץ בין השניים. לפי עדי ראייה, האח הצעיר רדף אחר הבוגר מפתח ביתם ודקר אותו בצווארו באמצעות סכין מטבח. עוברי אורח עצרו את הדוקר והחזיקו בו עד שהגיעה משטרה. הנדקר פונה לקבלת טיפול בבית החולים ברזילי בעיר שם נקבע מותו.

מחקירה ראשונית של שוטרי תחנת אשקלון עולה כי בין האחים פרץ ויכוח סוער בתוך הבית. אז דקר האח הצעיר את אחיו הבכור, והמשיך לרדוף אחריו גם אל הרחוב, שם התמוטט האח הנדקר.

רחמים ביטון, תושב אשקלון שגר בסמוך לביתם של האחים, סיפר כי ראה את האח שנדקר וניסה לסייע לו. "ראיתי דרך החלון מישהו נופל על הרצפה כשהוא מלא בדם ומחזיק את הצוואר", תיאר ביטון. "רצתי אליו במהירות, הורדתי את החולצה שלי וחסמתי את הפצע. ישבתי לידו עד שהגיע האמבולנס אחרי כמה דקות. הוא ניסה לדבר אבל היה לו קשה בגלל הפציעה. אח שלו ישב בצד וחיכה שהשוטרים יגיעו".

לדברי גורמים במשטרה, הצעיר סיפר בחקירתו כי דקר את אחיו מאחר וזה העליב אותו שוב ושוב במשך למעלה משנתיים. מפקד מרחב לכיש, ניצב משנה יורם סופר התייחס לאירוע ושיבח את האזרחים שעיכבו את הדוקר עד להגעת המשטרה.

אחד ממכרי המשפחה סיפר: "מדובר במשפחה טובה ולא היה ידוע לנו על מתיחות בין בני המשפחה. האירוע הזה היה הפתעה עבורנו, לא ציפינו לדבר כזה, כנראה היו דברים שלא ידענו. אנחנו המומים שדבר כזה קרה במשפחה הזאת".

זירת הרצח באשקלוןצילום: אילן אסייג

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ