רימון הושלך לעבר ביתו של אחד מה"שוטרים הנוקמים"

באירוע לא היו נפגעים. זהו ניסיון נוסף לפגוע באלדד חדד שנורה לפני כשנתיים ונפצע באורח בינוני-קשה. לפני כמה חודשים נורו יריות לעבר מכונית אחיו

אלי אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלי אשכנזי

רימון יד הושלך הערב (רביעי) לעבר בית אמו של אלדד חדד, אחד מה"שוטרים הנוקמים" בנהריה. איש לא נפגע. באותה שעה ניצב מאבטח בכניסה לבית, בו מתגורר גם חדד עצמו.

לפני כשלושה חודשים נורו יריות לעבר מכונית בה נסעה גיסתו של חדד. הכדורים פגעו במכונית אך הנהגת, שהיתה לבד במכונית, לא נפגעה. מהמקום נראה אדם חשוד במנוסה. למקום הגיעו שוטרים שהחלו באיסוף ממצאים ופתחו בסריקות נרחבות.

לפני כשנתיים, נורה אלדד חדד ונפצע באורח בינוני-קשה. הוא נורה בפתח בית הכנסת בו התפלל, השוכן ליד ביתו. בעקבות הירי אושפז במחלקה לטיפול נמרץ ועבר מספר ניתוחים. אחיו, זוהר חדד, נורה גם הוא בעבר, בעת שישב במשרד של מתנ"ס בעיר. גבר חמוש באקדח נכנס למשרד וירה ברגלו. במשטרת נהריה טענו שהסיבה לירי הזה היא סכסוך בינו ליורה, שחדד התלונן עליו בעבר.

בפרשת "השוטרים הנוקמים" הורשעו ארבעה שוטרי משטרת נהריה - יניב אשור, יוסי לוי, רמי מוסא ואלדד חדד - בהנחת מטעני חבלה מתחת למכוניתו של העבריין מיכאל מור ועל אדן חלון בבית השייך לו. זאת כדי לנקום בו על סדרה של תקריות שבהן הושלכו רימוני יד לעבר בתי שוטרים ואישי ציבור בעיר. ב-2011, הנשיא שמעון פרס קיבל את המלצתו של שר המשפטים יעקב נאמן, וקיצר את עונשם של הארבעה בתום ריצוי שני שליש מתקופת מעצרם.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ