המשטרה במצוד אחר האב החשוד ברצח 2 בנותיו

ההערכה היא שהאיש נמצא סמוך ליישוב מגוריו, או שנמלט לשטחי הרשות; אמן החורגת של הבנות שוחררה ממעצר, לאחר שעלה שאין לה קשר לרצח

יניר יגנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניר יגנה

כחות משטרה גדולים ממשיכים בחיפושים אחרי חדר מטיראת, האב החשוד ברצח שתי בנותיו, אוסנאד בת השנתיים ורימאס בת ה-3, ביישוב אל־פורעה בפזורה הבדואית בנגב. ממידע שהועבר אתמול (חמישי) לידי המשטרה, מעריכים החוקרים כי מטיראת לא הצליח להימלט הרחק מהיישוב.

חשד נוסף שנבדק במשטרה הוא שהאב הצליח לעזוב את הארץ ולהימלט לשטחי הרשות הפלסטינית. במשטרה טוענים כי גם אם החשד שהצליח להימלט לשטחי הרשות יתברר בסופו של דבר כנכון, הם מאמינים שבעזרת שירותים מודיעיניים ואמצעים טכנולוגיים שבידיהם יצליחו לאתר אותו ולהביא אותו לחקירה בישראל.

אם הבנות, עביר דנדיס, מסרה אתמול בעדותה במשטרה כי בעבר הוכתה כמה פעמים על ידי בעלה ואף נזקקה לטיפול רפואי, אותו קיבלה בשטחי רשות הפלסטינית, מכיוון שבמשפחתו של הבעל רצו להימנע מרישום של האלימות כלפי האשה בישראל. לאחר שמסרה את עדותה במשטרה היא הועברה לטיפול רשויות הרווחה.

אתמול גם התברר כי רימאס, הבת הגדולה שנרצחה, אינה מופיעה באף אחת מהרשומות של משרדי הממשלה הישראליים וגם לא ברשומות של משרדי המועצה האזורית אבו־בסמה, מה שהעלה סברה במשטרה כי היא נולדה בשטחי הרשות הפלסטינית ולא בישראל.

אתמול בשעות הלילה שוחררה האם החורגת של הבנות ממעצר, יחד עם אחד מבניה, לאחר שהתברר שהשניים אינם מעורבים ברצח שתי הבנות. בן אחר שלה שוחרר ממעצר כבר שלשום, אחרי שמחקירה קצרה שהתברר שגם לו אין קשר לפרשה. האם החורגת תועבר יחד עם ששת ילדיה לטיפול רשויות הרווחה.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ