רצח בירושלים: גבר דקר למוות את חברתו וניסה להתאבד

מחקירה ראשונית עולה כי הגבר הגיע לבית חברתו, דקר אותה פעמיים, לאחר מכן שתה נוזל ניקוי ונמלט. החברה ניסתה להפרד ממנו לפני כמה ימים

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניר חסון
ניר חסון

חשד לרצח בירושלים: אשה בת 43 נדקרה על ידי מי שהיה ככל הנראה בן זוגה, בן 30, הלילה (שישי) ברחוב בן צבי בעיר. היא פונתה לבית החולים הדסה עין כרם על ידי צוות מד"א במצב קשה וכעבור כמה שעות מתה מפצעיה. הגבר שתה חומר רעיל ופונה גם הוא במצב קשה לבית החולים. 

מחקירה ראשונית עולה שהגבר הגיע הלילה לבית חברתו. כשפתחה את הדלת, שלף הגבר סכין, דקר אותה פעמיים, נכנס לתוך הבית, שתה חומר ניקוי ונמלט. כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בסריקות ומצאו את הגבר ממוטט כתוצאה משתיית החומר ברחוב סמוך. חברתה של האשה שנכחה בבית היתה עדה לאירוע. לפני מספר ימים הודיע האשה לבן זוגה כי היא רוצה להיפרד ממנו. במשטרת ירושלים הוסיפו שבני הזוג אינם מוכרים למשטרה ולא היו תלונות קודמות על אלימות.

לפני כחודש נרצחה אשה ברחוב הוורד בשכונת שפירא בתל אביב. צוותי משטרה ומד"א שהגיעו לזירה מצאו את האשה כשעל גופתה סימני אלימות קשים. כשעה וחצי לפני הרצח נקראה המשטרה לדירה בעקבות תלונות שכנים על צעקות שנשמעו במקום. כוח סיור של משטרת תל אביב הגיע למקום והסתפק בהצצה דרך החלון לתוך הדירה. הסייר לא הבחין בדבר והחליט לעזוב את המקום. מאוחר יותר התקשר הבעל והודיע כי רצח את אשתו בדירה שאליה הוזעקו השוטרים.

לאחר המקרה הוחלט להעמיד לדין את השוטר שהגיע לזירה. לדברי מפקד המחוז, על השוטר היה "ליצור מגע ולא להסתפק בצפייה". לפי העדויות והממצאים בזירה, האשה נרצחה טרם הגעת השוטר.

בחודש שעבר ירה שוטר מג"ב בשנות ה-20 לחייו למוות באשתו ולאחר מכן שם קץ לחייו, בדירה של השניים ברחוב הרצוג בבת ים. מחקירה ראשונית עלה כי הגבר, גולן כהן, ירה באשתו סיוון, סוהרת בשב"ס. הירי בוצע ככל כנראה מנשקו האישי. לאחר מכן התקשר כהן לאחיה, אמר לו "יריתי באחותך, בוא מהר לקחת את הילד" - והתאבד. כשבא האח לדירה הוא מצא את שני בני הזוג מתים ואת הפעוט בוכה בסלון.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ