יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

בנובמבר 2011, כשנתיים ושלושה חודשים לאחר שעל פי החשד ביצע את הרצח במועדון הבר-נוער בתל-אביב, הפך חגי פליסיאן בעצמו מטרה לחיסול. פליסיאן ואחיו יעקב צעדו אז בשעות הערב ברחוב יוסף חיים בבני ברק, כאשר מתנקש התקרב אליהם וירה לעברם מטווח קצר. שניהם נפצעו באורח קל עד בינוני.

במשטרת מרחב דן הוקם אז צוות חקירה מיוחד למקרה ואנשיו עצרו את יצחק חדיף. הם חשדו כי חדיף, שעמד בעבר בראש כנופיית פרדס כץ ונודע בכינוי "חישי", היה מעורב בירי. החוקרים סברו אז כי הרקע למקרה הוא סכסוך בין האחים פליסיאן לאחד מחבריו הקרובים של חדיף: האחים ניהלו מאבק אלים עם חברו של חדיף לעיני בני אדם נוספים, והוא ביקש לכאורה לנקום על עלבונו. חדיף הכחיש שעמד מאחורי הירי, וטען שבזמן האירוע עמד לצד האחים, ואף נפצע באורח קל מאוד. הוא שוחרר לאחר מספר ימים, מבלי שהוגש נגדו כתב אישום. 

פליסיאן הוא החשוד המרכזי ברצח בבר-נוער, ולפי החשד היה זה שירה למוות בניר כץ ובליז טרובישי. הוא עשה זאת, לטענת המשטרה, לאחר שקרוב משפחתו טען בפניו כי פעיל בקהילה הגאה ביצע בו מעשה סדום. על פי החשד פליסיאן הגיע לבר נוער כדי לנקום בפעיל, אולם משלא מצא אותו ירה לעבר הנוכחים במקום. הפעיל בקהילה נעצר גם הוא בשבוע האחרון, בחשד לביצוע מעשה סדום ושיבוש הליכי חקירה.

פליסיאן בבית המשפט בשבוע שעברצילום: מוטי מילרוד


לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ